بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

بیش از یک دهه است که به عنوان یگانه دارنده استاندارد جهانی ISO 17100 در ایران، با تیمی متشکل از مترجمین حرفه‌ای در سه سطح برنز، نقره‌ای و طلایی، مهم‌ترین ترجمه‌‎‌های برندهای معتبر را انجام داده‌ایم و متون مختلف را برای انتشار در ژورنال‌های معتبر ترجمه کرده‌‌ایم. مترجمین ما از اهمیت ترجمه‌های شما آگاه‌اند و شما می‌توانید بازتاب این آگاهی را در کیفیت و دقت ترجمه‌های‌شان، به‌وضوح، مشاهده کنید.

 

امکان ترجمه حرفه‌ای با هر بودجه

سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه‌ای با 3 کیفیت را فراهم کرده است.

ترجمه طلایی

ترجمه حرفه ای تخصصی طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

ترجمه نقره اي

ترجمه برای رشته های تخصصی نقره ای

ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي تا 70% تخصصي. مناسب براي پروژه و پايان نامه، ترجمه با کيفيت خيلي خوب

ترجمه برنز

ترجمه دانشجویی برنز

ترجمه انگليسي به فارسي دانشجويي، ترجمه ارزان با مترجم هاي تازه کار، مناسب براي مطالب عمومي، ترجمه خوب

اگر می‌خواهید ترجمه تخصصی تمام عیاری را تحویل بگیرید و بتوانید آن را با افتخار در معتبرترین ژورنال‌های بین‌الملی منتشر کنید، می‌توانید به تیم ترجمه تخصصی ترنسنت اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند متن تخصصی‌تان مربوط به کدام گرایش از کدام رشته است، در هر صورت، می‌توانید ترجمه آن را، با خیال راحت، به ما بسپارید. در تیم ترجمه تخصصی ترنسنت، مترجمان متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و کارتان را به تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد.

اگر می‌خواهید کسب و کارتان در ژاپن شکوفا شود، باید ترجمه‌ ژاپنی باکیفیتی را ارائه دهید. اگر برای به‌روزرسانی علم‌تان یا انتشار استاندارد یافته‌های‌تان در ژاپن به ترجمه ژاپنی نیاز دارید، باید ترجمه‌ای دقیق را تحویل بگیرید. شبکه مترجمین ایران نزدیک به دو دهه است که خدمات ترجمه ژاپنی را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. صدها شرکت کوچک و بزرگ برای پیشرفت‌شان در عرصه بین‌الملل به سرویس ترجمه ژاپنی ترنسنت اعتماد کرده‌اند. سپردن ترجمه به ترنسنت یعنی سپردن کار به مترجمان مجرب ژاپنی که سالیان سال تجربه ترجمه و بومی‌سازی دارند و از به‌روزترین ابزارها برای بهبود نتیجه کارشان استفاده می‌کنند. تیم متخصص ما در مدیریت پروژه‌های کوچک و بزرگ ترجمه در کنارتان هستند و مناسب‌ترین راه‌حل‌ها را پیش روی‌تان قرار می‌دهند.

 

چه چیزهایی را به زبان ژاپنی ترجمه می‌کنیم؟

 • بومی‌سازی وب‌سایت
 • بومی‌سازی اپلیکیشن
 • بومی‌سازی بازی
 •  ترجمه کاتالوگ و بروشور
 • ترجمه پست‌ برای رسانه‌های اجتماعی
 • ترجمه خبر
 • ترجمه مقاله‌های تخصصی و عمومی
 • ترجمه گردشگری
 • ترجمه اسناد تجاری
 • ترجمه نامه
 • ترجمه انگیزه نامه
 • ترجمه کتاب
 • بومی‌سازی بازی

ترجمه تخصصی ژاپنی

تیم ترجمه تخصصی ترنسنت متشکل از مترجمان متخصص رشته‌های مختلف است. برای مثال، در تیم ترجمه ژاپنی ترنسنت، مترجمان متخصص گرایش‌های مختلف رشته‌های عمران، معماری، صنایع، مکانیک، برق و زمین‌شناسی و معدن حضور دارند. بنابراین، فرقی نمی‌کند مقاله‌تان مربوط به کدام رشته و کدام گرایش است، در هر صورت، می‌توانید به ترنسنت اعتماد کنید.

ترجمه ژاپنی به فارسی و بالعکس متن

اگر به دنبال ترجمه فارسی به ژاپنی یا ژاپنی به فارسی متن هستید، جای درستی آمده‌اید. مترجمان ما می‌تواند انواع متون تخصصی و عمومی را از ژاپنی به فارسی و از فارسی به ژاپن ترجمه کنند. تیم ترجمه ترنسنت متشکل از مترجمان متخصص رشته‌های مختلف است و می‌تواند انواع متون‌‌تان را به فارسی و ژاپنی ترجمه کنند.

 

مترجمان تیم ترجمه ژاپنی ما بر زبان‌های چینی و فارسی مسلط هستند و مهارت‌های ترجمه را به خوبی می‌شناسند، از این رو، می‌توانند ترجمه متن را به بهترین شکل انجام دهند.

 

ترجمه همزمان ژاپنی

و اما می‌رسیم به ترجمه همزمان ژاپنی! اگر برای نشست‌ها، کنفرانس‌ها و جلسه‌های‌تان به ترجمه همزمان ژاپنی نیاز دارید، می‌توانید از خدمات ترجمه همزمان ژاپنی ترنسنت استفاده کنید. مترجمان همزمان را از میان زبده‌ترین مترجم‌های زبان چینی انتخاب کرده‌ایم تا بتوانیم خدماتی باکیفیت و فراموش‌نشدنی را به شما ارائه دهیم.

 

در ضمن، برای نشست‌ها و کنفرانس‌های تخصصی و علمی‌تان نیز می‌توانید از سرویس ترجمه همزمان ژاپنی ما استفاده کنید، چرا که در تیم ترجمه همزمان چینی ترتسنت، مترجم‌های متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و می‌توانند این کار را به بهترین شکل انجام دهند.

 

ترجمه ژاپنی زیرنویس، ویدئو و فایل صوتی

می‌توانید ترجمه زیرنویس جدیدترین فیلم‌ها و انیمه‌های ژاپنی را از ما بخواهید. همچنین اگر می‌خواهید فیلم، زیرنویس یا پادکست فارسی را به ژاپنی ترجمه کنید، می‌توانید به تیم مترجمان ترنسنت اعتماد کنید. تیم ترجمه فیلم، زیرنویس و فایل صوتی ترنسنت علاوه بر تسلط بر زبان‌ها مبدأ و مقصد و فنون ترجمه، با فرهنگ این کشور نیز آشنایی لازم را دارند و می‌توانند لحن را نیز به زبان مقصد منتقل کنند.

 

هزینه ترجمه ژاپنی

در شبکه مترجمین ایران، سرویس ترجمه ژاپنی را در سطح طلایی ارائه می‌دهیم: باکیفیت‌ترین سطح ترجمه. تیم ترجمه ژاپنی ترنسنت متشکل از مترجمانی است که ترجمه ژاپنی را با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌دهند. به علاوه، تیم کنترل کیفی نیز بر تک تک سفارش‌ها نظارت دارد و کیفیت ترجمه‌‌ها را از همۀ ابعاد می‌سنجد. قیمت ترجمه ژاپنی در ترنسنت، با توجه به کیفیت آن محاسبه می‌شود.

 

ترجمه فوری ژاپنی

امکان ترجمه فوری ژاپنی نیز در ترنسنت وجود دارد! اما ترجمه فوری ژاپنی چیست؟ اگر حجم کارتان بیشتر از آن چیزی باشد که یک مترجم می‌تواند در طول روز انجام دهد، باید به سراغ ترجمه فوری بروید. با انتخاب سرویس ترجمه فوری، مترجم حجم بالایی از ترجمه را روزانه انجام می‌دهد تا در نهایت، کار را در زمان مورد نظرتان تحویل دهد.

کیفیت ترجمه فوری ژاپنی هیچ تفاوتی با کیفیت ترجمه عادی ندارد، چرا که مترجمان ژاپنی ترنسنت بسیار ماهر هستند و کمبود زمان تأثیری بر کیفیت کارشان نمی‌گذارد.

اما ترجمه فوری چه تفاوتی با ترجمه عادی دارد؟ در واقع، در مورد ترجمه فوری، مترجم در ازای دریافت دستمزد بیشتر، حجم بالایی از ترجمه را در بازه زمانی کوتاه انجام می‌دهد. با پرداخت هزینه بیشتر، ترجمه‌تان سریع‌تر تحویل می‌گیرید، بدون این‌که خدشه‌ای به کیفیت ترجمه‌تان وارد شود.

 

چرا شبکه مترجمین ایران؟

اما چرا می‌توانیم به سرویس ترجمه ژاپنی ترنسنت اعتماد کنیم؟

 

 • استاندارد ISO17100 داریم و خدمات ترجمه را در سطح بین‌المللی ارائه می‌دهیم.
 • مترجمان زبان چینی را از طریق آزمون های استخدام مترجم انتخاب می‌کنیم.
 • امکان ترجمه فوری ژاپنی وجود دارد.
 • تیم کنترل کیفی‌مان بر همه ترجمه‌ها نظارت دارد.
 • مترجمان ترنسنت تعهدنامه عدم افشا را امضا کرده‌اند، از این رو، خیال‌تان از محفوظ بودن اطلاعات‌تان راحت باشد.

ترجمه ژاپنی ترنسنت امکان تعامل با ژاپنی‌ها را برای‌تان فراهم می‌کند. فرقی نمی‌کند به دنبال ترجمه ژاپنی به فارسی هستید یا می‌خواهید متنی فارسی را به ژاپنی ترجمه کنید، در هر صورت، تیم ترجمه ژاپنی ترنسنت در کنارتان هستند تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

 

چگونه سفارش ترجمه ژاپنی را ثبت کنیم؟

برای ثبت سفارش ترجمه ژاپنی، کافی است وارد سایت شبکه مترجمین شوید و سفارش‌تان را ثبت کنید. در این بخش، هزینه تقریبی ترجمه ژاپنی و زمان تحویل آن را متوجه خواهید شد. پس از ثبت سفارش، کارشناسان ترنسنت با شما تماس می‌گیرند و در مورد زمان دقیق تحویل ترجمه و قیمت ترجمه ژاپنی با شما صحبت می‌کنند.

برای طرح سوالات بیشتر، می‌توانید با شماره 45391000 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
متن دیدگاه
CaptchaSecond