سفارش تولید محتوا فارسی و تولید محتوا به انگلیسی

  • به مدت یک سال، هر هفته
  • به مدت یک ماه، هر روز یک مقاله در مورد ماهیگیری می‏‌خواهم.

به مدت دو هفته، روزهای یکشنبه و چهارشنبه مقاله‌ای در مورد CPU جدید AMD می‌خواهم.

مقاله درخواستی من در مورد تاریخچه موفقیت ها و فروش برند ساعت مچی ا لانگ اند سون است.

  • روزانه، درخواست محتوای وبسایت در زمینه های عمومی مختلف از جمله سلامت، رژیم غذایی
  • روزانه، درخواست محتوای وبسایت در زمینه های عمومی مختلف از جمله دکوراسیون منزل
  • روزانه، درخواست محتوای وبسایت در زمینه های عمومی مختلف از جمله ورزش و تناسب اندام  دارم.

 

  • از تاریخ ۵ ام تا  ۲۳ ام ماه جاری
  • از تاریخ ۵ ام  ماه جاری تا ۵ ام ماه بعد، روزهای یکشنبه و چهارشنبه مقاله‌ای در مورد CPU جدید AMD می‌خواهم.

 

 

تولید محتوا

همین حالا محتوای فارسی یا انگلیسی خود را سفارش بدهید:

فقط پر کردن موارد زرد رنگ اجباری است.
زمینه معادل با زمینه‌های سفارش ترجمه شبکه مترجمین ایران.
مثلا ۴۰۰ کلمه
پروژۀتان با این نام شناخته خواهد شد.
هدف‌تان از تولید محتوا را اجمالاً توضیح دهید. خلاصه‌ای از مخاطبان، فیلد کاری، محل نشر محتوا، مراجع و غیره در اختیار نویسندگان قرار دهید.
اگر هدف شما از تولید محتوا، بهینه‌سازی وب‌سایت خود برای موتورهای جستجو است، لطفاً کلمه/کلمات کلیدی مورد نظر خود را درج کنید. انتخاب کلمه‌کلیدی باید با دقت زیاد و هدفمند انجام شود. توصیه می‌کنیم از انتخاب کلمات بسیار عام (مانند آیفون، اقتصاد، بازاریابی و ...)‌ اجتناب کنید. کلمات کلیدی طولانی‌تر، شانس شما را برای دیده شدن در گوگل افزایش می‌دهند (برای مثال: بررسی دوربین سلفی آیفون ۱۱، نقش دولت در اقتصاد، آمیخته بازاریابی خدمات).
بعد از نوشتن مورد جدید، دکمه Enter را فشار دهید.

نزدیک به دو دهه پیش، بیل گیتس جمله معروف «محتوا پادشاه است» را در مورد اهمیت محتوا بیان کرد و امروزه این عبارت به یک شعار در عرصه بازاریابی دیجیتال تبدیل‌شده است. بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی محتوایی به شما کمک می‌کند تا در فضای آنلاین دیده شوید و دیده شدن در این فضا به معنای تضمین موفقیت کسب‌وکار و درنتیجه افزایش فروش و جذب مشتریان بیشتر خواهد بود.

به همین منظور سرویس تولید محتوای شبکه مترجمین ایران این امکان را برای شما فراهم کرده تا کسب‌وکارهای مختلف بتوانند برای تولید محتوای متنی در سایت و وبلاگ خود با نویسندگان حرفه‌ای همکاری کنند.

فرایند تولید محتوا به چه شکل انجام می‌شود؟

فرایند سفارش برای تولید محتوای متنی و سئو شده در سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران، با ساده‌ترین روش صورت می‌گیرد. تنها کافی است به فرم بالا نگاهی بیندازید تا متوجه این نکته شوید که شبکه مترجمین ایران تمامی جوانب احتمالی را برای پذیرش سفارش تولید محتوا در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند به‌صورت اینترنتی و بدون صرف زمان، برای مکاتبات تلفنی و حضوری فرایند سفارش تولید محتوا را به شکلی منظم انجام دهند.

خدمات تولید محتوا

شما می‌توانید برای سفارش تولید محتوا، ابتدا موضوع مدنظر خود را در حوزه‌های مختلف (گردشگری، حسابداری، اقتصادی، بازرگانی، عمومی، پزشکی، خبری، روانشناسی و ...) انتخاب کنید و در قدم بعدی کمیت محتوای خود را بر اساس تعداد کلمات درخواستی ثبت کنید.

سفارش تولید محتوا به انگلیسی و فارسی

شبکه مترجمین ایران علاوه بر تولید محتوای فارسی برای متقاضیان، تولید محتوا به زبان انگلیسی را نیز بر اساس استانداردهای سئو را نیز انجام می‌دهد. به همین منظور اگر سایت شما به زبان انگلیسی مخاطب دارد، می‌توانید برای تولید محتوای انگلیسی هم موضوعات مختلف سفارش خود را تکمیل کنید و در بازه زمانی کوتاه، سفارش خود را تحویل بگیرید.

تولید محتوا به انگلیسی همانند تولید محتوای فارسی، نیازمند دقت و تسلط زیاد نویسنده‌هایی است که توانایی فوق‌العاده‌ای در خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی دارند. خوشبختانه نویسنده‌های حوزه تولید محتوای انگلیسی در شبکه مترجمین ایران، این امکان را برای افراد زیادی فراهم کرده اند تا بتوانند برای تولید محتوای انگلیسی با کیفیت در سایت خود هیچ نگرانی نداشته باشند و برای سفارش تولید محتوا به‌صورت منظم شبکه مترجمین ایران را انتخاب کنند.

همچنین علاوه بر سرویس تولید محتوای انگلیسی شما می‌توانید برای محتوای سایت خود، از خدمات ترجمه سایت استفاده کنید و محتواهای موجود در سایت خود را برای انگلیسی زبانان ترجمه کنید.

محتوا پادشاه است

زمان تحویل سفارش تولید محتوا در شبکه مترجمین ایران به چه شکل است؟

زمان تحویل سفارش تولید محتوا بر اساس روز و ساعت انتخابی متقاضیان خواهد بود. به این شکل شما می‌توانید در هنگام پر کردن فرم بالا زمان موردنظر خود را برای دریافت سفارش تولید محتوا انتخاب کنید تا در روز و ساعت مقرر محتوای تولیدشده خود را تحویل بگیرید.

تعرفه تولید محتوا چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه سفارش تولید محتوا بر اساس موضوع انتخابی و تعداد کلمات آن محاسبه می‌شود. برای مثال برای تولید محتوای متنی در موضوعات عمومی، هزینه پرداختی کمتر از تولید محتوا برای موضوعات تخصصی خواهد بود. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه دقیق هر کلمه از محتوای خود فرمی که در این صفحه برای ثبت سفارش درج‌شده را مطالعه فرمایید و با انتخاب حوزه تخصصی و تعداد کلمات انتخابی، هزینه نهایی را مشاهده کنید.

جدول هزینه و زمان تحویل تولید محتوای فارسی و انگلیسی

زبان تولید محتوا کیفیت قیمت هر کلمه قیمت هر صفحه
تولید محتوای انگلیسی طلایی 3,000‬ ریال 750,000 ریال
تولید محتوای فارسی طلایی ‭760‬ ریال 191,800‬ ریال

آیا امکان سفارش تولید محتوا به‌صورت روزانه، هفتگی و ماهانه وجود دارد؟

یکی از مهم‌ترین مزایای سفارش تولید محتوای متنی در شبکه مترجمین ایران این است که شما می‌توانید به ‌راحتی برای تولید محتوای سایت خود روی نویسنده‌های حرفه ای ما حساب کنید و برای تولید محتوای منظم به‌صورت روزانه، هفتگی و ماهانه سفارش خود را ثبت کنید.

پیشنهاد می‌کنیم برای سهولت بیشتر در خصوص تولید محتوای با کیفیت، در هنگام پر کردن فرم ثبت سفارش، کلیه توضیحات لازم در مورد پروژه ازجمله لینک‌های مرجع، کلمات کلیدی و کلمات پرتکرار را برای نویسنده‌های ما درج کنید تا آن‌ها بتوانند با درکی کامل از پروژه فرایند تولید محتوا را انجام دهند.

آیا امکان بازخوانی و ویرایش مجدد برای محتواهای تولیدی وجود دارد؟

کلیه متن‌های سفارشی برای تولید محتوا، قبل از ارسال برای مشتری مورد بازبینی و ویراستاری قرار می‌گیرند. اما یکی از ویژگی‌های مهم سفارش تولید محتوای متنی از طریق سایت شبکه مترجمین ایران این است که مشتریان می‌توانند در صورت نیاز محتوای تولیدی خود را جهت بازبینی و ویرایش نکاتی که مدنظر دارند، برگشت بزنند.

رابطه محتوای خوب با سئوی خوب

آیا خدمات ویرایش و بازخوانی متن فارسی هم در شبکه مترجمین ایران انجام می‌شود؟

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که تولید محتوای متنی و نگارش انواع محتوا از جمله مقاله و کتاب را خود انجام می‌دهید، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات ویراستاری و ویرایش فارسی استفاده کنید تا درنهایت متن ویرایش شده و بازخوانی شده خود را برای انتشار آماده کنید.

درنظر داشته باشید که شما می‌توانید قبل از نهایی کردن سفارش تولید محتوا، برای پرسش‌های احتمالی خود با شماره تماس 45391000 تماس بگیرید و پاسخ سؤالات و ابهامات خود را از کارشناسان تولید محتوا در شبکه مترجمین ایران دریافت کنید.

سوالات متداول

کافی است تعداد کلمات، موضوع، ویژگی‌ها و زمان تحویل مورد نظر خود را در فرم ثبت سفارش وارد نمایید. نویسندگان شبکه مترجمین ایران سفارش شما را به دقت آماده خواهند کرد و در زمان مقرر به شما تحویل خواهند داد.
با پر کردن فرم، هزینه سفارش تولید محتوای شما بر اساس موضوع انتخابی و تعداد کلمات آن محاسبه می‌شود.
کارشناسان تولید محتوای شبکه مترجمین افرادی خلاق و حرفه‌ای هستند که هم در زبان انگلیسی و هم در نگارش فارسی تخصص دارند و با اصول سئو آشنا هستند. این نویسندگان با برگزاری آزمون‌های تخصصی انتخاب می‌شوند.
در حال حاضر، امکان تولید محتوا به زبان فارسی و انگلیسی در شبکه مترجمین وجود دارد.
برای مشاوره بیشتر و دریافت پاسخ سؤالات خود در مورد سفارشات تولید محتوا می‌توانید از طریق شماره 45391000 با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه GALA

دارنده استاندارد ISO 17100