ترجمه فیلم، صوت و زیرنویس

بیشتر دیده می‌شود، بهتر منتشر می‌شود، واضح‌تر بیان می‌کند. این 3 ویژگی، در کنار سایر امکاناتی که فیلم و صوت نسبت به متن ساده دارد، انتشار محتوای چندرسانه‌ای و ترجمه فیلم و صوت را در مقایسه با متن‌های ساده، هر ساله بیشتر می‌کند. افتخار ما این است که شما نیز با ثبت سریع سفارش ترجمه چندرسانه‌ای خود به جمع 200,000 نفری مشتریان ما بپیوندید.

ترجمه فیلم

ترجمه فیلم‌های علمی و داستانی بدون داشتن زیرنویس، پیاده سازی گفتار فیلم

ترجمه فایل صوتی

ترجمه فایل های صوتی، موسیقی و خبری از تمام زبان ها به همراه پیاده سازی

ترجمه زیرنویس

ترجمه زیرنویس فیلم های خارجی و زیرنویس فیلم های ایرانی جهت ارسال به جشنواره های خارجی

ساده‌ترین راه برای ترجمه محتوای ویدیویی و صوتی شما

ترجمه فیلم، ترجمه پادکست، ترجمه کلیپ و سایر فرمت های چند رسانه ای، ترجمه زیرنویس، پیاده سازی (تبدیل صوت به متن) به زبان مقصد هم اکنون سفارش دهید!

ما همه روزه در شبکه مترجمین ایران سفارش‌های بسیاری با محتوای چندرسانه‌ای دریافت می‌کنیم. ترجمه فیلم خبری، آموزشی و داستانی، ترجمه حرفه‌ای زیرنویس فیلم‌های ایرانی برای ارسال به جشنواره‌های بین‌المللی، معرفی محصولات صاحبان مشاغل و کسب‌وکار برای توسعه و رشد صادرات، معرفی امکانات مراکز درمانی، تفریحی ایران برای توسعه صنعت گردشگری از نمونه‌ پروژه‌هایی است که تاکنون در این مجموعه ترجمه شده‌است.

قیمت ترجمه فیلم و ترجمه و پیاده سازی فایل صوتی

نوع خدمت ترجمهواحد زمانیقیمت
(ریال)
پیاده سازی و ترجمهدقيقه اي199،929
ترجمه (بدون پیاده سازی)دقيقه اي166،607
پیاده سازی (به زبان مبدا)دقيقه اي97،108
ترجمه در صورت وجود زیرنویس فایل اصلیدقيقه اي97،108

فرمت‌های قابل قبول تصویری

WMV MP4 MOV FLV OGG WEBM TS MKV 3GP

فرمت‌های قابل قبول صوتی

MP3 WAV WMA

فیلم یا فایل صوتی پرحجمی برای ترجمه دارید؟

در صورتیکه فیلم و یا فایل صوتی شما در سایت دیگری آپلود شده است. باز هم می‌توانید آن را برای ترجمه سفارش دهید. برای سفارش ترجمه کافیست به پنل کاربری خود وارد شده و به بخش ارسال سفارش ترجمه بروید. در صفحه ارسال سفارش ترجمه، از بخش سایر روش‌ها، گزینه ارسال لینک را انتخاب کنید.

ارسال فایل ترجمه از راه ارسال لینک

هزینه ترجمه زیرنویس فیلم سینمایی و سریال

در جدول زیر قیمت، نرخ یا هزینه ترجمه فایل زیرنویس فیلم و سریال برای زبان های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی نمایش داده شده‌است. برای اولین بار، شمارش صحیح فایل‌های srt به صورت خودکار در شبکه مترجمین ایران انجام می‌گیرد و قسمت‌هایی از فایل که مربوط به زمان‌بندی آن هستند حذف می‌شود. پس از اتمام ترجمه زیرنویس، بخش‌های مربوط به زمان‌بندی زیرنویس در مکان صحیح خود در فایل قرار می‌گیرد و زیرنویس ترجمه شده قابل نمایش و اجرا خواهد بود. قیمت ترجمه زیرنویس نسبت به ترجمه متون دیگر 30% تخفیف ویژه دارد. ثبت آسان سفارش

زبانکیفیتقیمت هر کلمهقیمت هر صفحه
انگلیسی به فارسیطلایی + بازخوانی667 ریال 166،700 ریال
انگلیسی به فارسینقره ای314 ریال 78،300 ریال
انگلیسی به فارسیبرنز146 ریال 36،500 ریال
فارسی به انگلیسیطلایی + بازخوانی1،147 ریال 286،700 ریال
فارسی به انگلیسینقره ای563 ریال 140،600 ریال

برچسب ها: قیمت ترجمه زیرنویس فیلم سایت ترجمه فیلم قیمت ترجمه فیلم انگلیسی به فارسی ترجمه فیلم و سریال ترجمه فایل صوتی ترجمه کلیپ

سوالات متداول

برای دریافت ایزو شرکت باید متعهد به حفظ محرمانگی سفارشات، رعایت استانداردهای ترجمه در سطح جهانی ، قابل پیگیری بودن تمامی مراحل سفارش و پیاده‌سازی بهترین روش برای ارتباط مشتری با مترجم باشد.
سرعت انجام کار در ترجمه‌های فوری دو برابر و عملاً زمان سفارش بدون کاهش کیفیت نصف می‌شود. لازم به ذکر است، زمان‌بندی ترجمه توسط یک مترجم مدنظر است و در صورتی که سرعت بیشتری مورد تقاضا باشد می‌توان ترجمه را به شکل تیمی انجام داد.
سفارش‌ها بر اساس تعداد کلمات، زبان مبدا و مقصد ، زمان تحویل سفارش و زمینه سفارش قیمت‌گذاری می‌شود.
برای دریافت راهنمایی می‌توانید با شماره 45391000 بخش فروش تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه GALA

دارنده استاندارد ISO 17100