علوم ورزشی یکی از رشته‌های مهم و تخصصی است که در کلیه دانشگاه‌های مرتبط با این علوم در ایران تدریس می‌شود و سالانه دانشجویان زیادی از این رشته فارغ‌التحصیل و وارد بازار کار می‌شوند. علوم ورزشی مانند سایر علوم تخصصی دارای منابع تخصصی زیادی است که به زبان‌های خارجی نوشته‌شده‌اند. خواندن هر یک مقالات، فیلم‌های تخصصی کتب و حتی پادکست‌های مرتبط نیازمند حضور مترجم‌های حرفه‌ای این حوزه تخصصی است تا بتوانند کلیه محتواهای مرتبط را ترجمه و به سمع و نظر مخاطبان مرتبط برسانند.
تماس با کارشناس فروش
45391222 021

شبکه مترجمین ایران با همراهی مترجم‌های حرفه‌ای و باسابقه در حوزه ترجمه ورزشی این امکان را برای مخاطبان خود ایجاد کرده تا برای ترجمه حرفه متون تخصصی خود بتوانند به‌صورت آنلاین اقدام کرده و پس از مدت‌زمان کوتاه و مشخص بهترین و باکیفیت‌ترین متن ترجمه‌شده را تحویل بگیرند. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد ترجمه تخصصی ورزشی و علوم مرتبط با آن با شما صحبت کنیم.

ترجمه تخصصی رشته تربیت بدنی

ترجمه تخصصی متون مرتبط با ورزش و تربیت‌بدنی

ترجمه تخصصی ورزشی یکی از مواردی است که برای طیف مخاطبان گوناگونی کاربرد دارد چرا که گستردگی کاربردهای مفید ترجمه در این رشته به گروه افراد مختلف برمی‌گردد که در حوزه علوم ورزشی و تربیت‌بدنی دارای تجربه و تخصص هستند.

  • مدیریت ورزشی
  • مدیریت بازاریابی در ورزش
  • اوقات فراغت ورزشی
  • مدیریت رویدادهای ورزشی
  • فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی
  • تغذیه
  • بیومکانیک ورزشی
  • ورزش‌های اصلاحی و کنترل حرکتی
  • آسیب‌شناسی ورزشی

مقاله انگلیسی ورزشی با ترجمه فارسی

بیشتر دانشجویانی که در رشته‌های مرتبط با علوم ورزشی تحصیل می‌کنند، برای ترجمه دانشگاهی پروژه‌ها و پروپوزال‌های تخصصی خود، به همراهی مترجم‌های باتجربه در این حوزه نیاز دارند تا بتوانند پروژه‌های دانشجویی خود را به‌راحتی ترجمه و به اساتید خود ارائه کنند.

ترجمه تخصصی علوم ورزشی

علاوه بر پروژه‌های دانشجویی، بسیاری از دانشجویان و محققان علوم ورزشی، برای انتشار مقاله‌های خود در بهترین ژورنال‌های ورزشی در سراسر دنیا به نسخه ترجمه‌شده مقالات خود نیاز دارند تا بتوانند با ارائه ترجمه‌ای بی‌نقص به نشریات خارجی، نوید انتشار مقاله خود را از آن‌ها اخذ کنند. به همین منظور شما می‌توانید برای دریافت بهترین کیفیت از ترجمه برای مقالات علمی خود از خدمات ترجمه مقاله شبکه مترجمین ایران استفاده کرده و مقاله‌های خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین سطح کیفی خدمات ترجمه و برای نشریات موردنظر ارسال کنید.

ترجمه کتاب‌های تخصصی علوم تربیت‌بدنی

با توجه به گستردگی کاربردهای متنوع ترجمه متون ورزشی، شبکه مترجمین ایران خدمات قابل‌توجه و متفاوتی را در نظر گرفته تا گروه مشتریان متفاوت بتوانند با توجه به نیاز خود متون تخصصی خود را ترجمه و به زبان موردنظر ترجمه کنند.

ترجمه کتاب ورزشی و تربیت بدنی

ترجمه متن یکی از ساده‌ترین انواع از خدمات ترجمه است که در آن انواع متون عمومی و تخصصی ترجمه می‌شود شما می‌توانید برای ترجمه کلیه متون تخصصی در حوزه علوم ورزشی به ما اعتماد کنید چراکه در شبکه مترجمین ایران کلیه متون ورزشی به دست مترجم‌هایی ترجمه می‌شود که آشنایی کامل و دقیقی با اصطلاحات ورزشی دارند و توانایی پیدا کردن معادل‌های تخصصی و مفهومی را برای ترجمه انواع متن در این حوزه تخصصی دارند.

گذشته از اهمیت بالای متون و مقاله‌های علمی در حوزه ترجمه ورزشی، ترجمه کتاب های ورزشی نیز برای مدرسان این حوزه از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است چرا که مدرسان و مربیان متخصص در رشته‌های ورزشی با مطالعه و فراگیری مطالب کتاب‌های خارجی می‌توانند از به‌روزترین تئوری‌های جامع در دنیا اطلاع پیدا کنند.

اعزام مترجم همزمان برای ترجمه رویدادهای ورزشی

همه‌روزه در سراسر جهان مسابقات ورزشی در حوزه فوتبال، والیبال، بسکتبال، فوتسال، مسابقات رزمی و ... برگزار می‌شود که ورزشکاران در حوزه‌های مختلف ورزشی و از کشورهای مختلف با زبان‌های بیگانه با هم رقابت می‌کنند. در این شرایط حضور یک مترجم برای ترجمه همزمان و ارائه ترجمه شفاهی در محل مسابقات به عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای برگزاری مسابقه حس می‌شود به همین منظور شبکه مترجمین ایران برای ترجمه گزارش‌های ورزشی و ترجمه حین مسابقه، با اعزام مترجم‌هایی که به‌صورت تخصصی در حوزه ترجمه همزمان کار می‌کنند شرایط را برای هر چه‌بهتر شدن مسابقات ورزشی فراهم می‌کند.

اعزام مترجم همزمان برای رویدادهای ورزشی

ترجمه و زیرنویس گزارش‌ها و مسابقات ورزشی

بدون شک گزارش‌های ورزشی از مسابقات ورزشی و حتی تاک شوهای تخصصی با ورزشکاران معروف دنیا یکی از مهم‌ترین محتواهایی است که ترجمه آن به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد. خوشبختانه شبکه مترجمین ایران با ارائه خدمات ترجمه فیلم و صوت و همچنین زیرنویس‌های باکیفیت برای فیلم‌ها و پادکست‌های صوتی این امکان را برای مخاطبان خود فراهم کرده تا برای ترجمه ویدئوها و گزارش‌های تخصصی خود از بهترین و ساده‌ترین روش برای سفارش ترجمه آنلاین استفاده کنند.

ترجمه بروشور و کاتالوگ ورزشی

ترجمه کاتالوگ‌ها و بروشورهای تخصصی وسایل ورزشی

ترجمه کاتالوگ و بروشور یکی دیگر از خدمات مهمی است که در آن انواع بروشورها و کاتالوگ‌های تخصصی برای استفاده بهتر مشتریان از محصولات ورزشی ترجمه می‌شود. علاوه بر ترجمه بروشور محصولات، سازمان‌های ورزشی و شرکت‌هایی که در حوزه صادرات و واردات کالاهای ورزشی کار می‌کنند، می‌توانند برای ترجمه سایت و محتوای تبلیغاتی بلاگ و یا سایت خود نیز از مترجم‌های شبکه مترجمین ایران کمک بگیرند تا بتوانند با ساده‌ترین راه ممکن کسب‌وکار و برند خود را به سایر شرکت‌ها در کشورهای خارجی معرفی کنند.

از جمله مهم‌ترین مشتری‌های شبکه مترجمین ایران می‌توان به فدراسیون ورزش همگانی و سازمان سما اشاره کرد که تجربه همکاری موفقی را با این سامانه پشت سر گذاشته است.