بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

بیش از یک دهه است که به عنوان یگانه دارنده استاندارد جهانی ISO 17100 در ایران، با تیمی متشکل از مترجمین حرفه‌ای در سه سطح برنز، نقره‌ای و طلایی، مهم‌ترین ترجمه‌‎‌های برندهای معتبر را انجام داده‌ایم و متون مختلف را برای انتشار در ژورنال‌های معتبر ترجمه کرده‌‌ایم. مترجمین ما از اهمیت ترجمه‌های شما آگاه‌اند و شما می‌توانید بازتاب این آگاهی را در کیفیت و دقت ترجمه‌های‌شان، به‌وضوح، مشاهده کنید.

 

امکان ترجمه حرفه‌ای با هر بودجه

سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه‌ای با 3 کیفیت را فراهم کرده است.

ترجمه طلایی

ترجمه حرفه ای تخصصی طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

ترجمه نقره اي

ترجمه برای رشته های تخصصی نقره ای

ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي تا 70% تخصصي. مناسب براي پروژه و پايان نامه، ترجمه با کيفيت خيلي خوب

ترجمه برنز

ترجمه دانشجویی برنز

ترجمه انگليسي به فارسي دانشجويي، ترجمه ارزان با مترجم هاي تازه کار، مناسب براي مطالب عمومي، ترجمه خوب

اگر می‌خواهید ترجمه تخصصی تمام عیاری را تحویل بگیرید و بتوانید آن را با افتخار در معتبرترین ژورنال‌های بین‌الملی منتشر کنید، می‌توانید به تیم ترجمه تخصصی ترنسنت اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند متن تخصصی‌تان مربوط به کدام گرایش از کدام رشته است، در هر صورت، می‌توانید ترجمه آن را، با خیال راحت، به ما بسپارید. در تیم ترجمه تخصصی ترنسنت، مترجمان متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و کارتان را به تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد.

یکی از خدمات ارائه‌شده در شبکه مترجمین ایران، ترجمه ایتالیایی به فارسی و ترجمه فارسی به ایتالیایی متون گوناگون درزمینه‌های تخصصی مختلف است. زبان ایتالیایی زبان مادری بیش از 70 میلیون نفر از مردم ایتالیا است.

این زبان علاوه بر کشور ایتالیا، زبان رسمی کشورهای سن ماریو، واتیکان، سوئیس و برخی از شهرهای کشورهای اسلوونی و کرواسی است. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد خدمات ترجمه فارسی به ایتالیایی و ترجمه ایتالیایی به فارسی شبکه مترجمین ایران بیشتر با شما صحبت کنیم.

پرچم کشورهای ایتالیایی زبان

فرایند ترجمه ایتالیایی به فارسی

ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی انواع متون از زبان ایتالیایی مانند ترجمه متن به زبان‌های دیگر است و تفاوت چندانی ندارد. به این شکل که در این فرایند مترجم ابتدا با تسلط و مهارت کافی در خصوص ترجمه متون سعی در روخوانی و درک کلی متن اصلی می‌کند و در قدم بعدی با استخراج اصطلاحات و لغات تخصصی متن مراحل معادل‌یابی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

در مرحله سوم مترجم با استفاده از لغات و کلمات معادل، فرایند ترجمه را آغاز می‌کند و با استفاده از تسلطی که به زبان مقصد دارد متنی سلیس و روان را به مشتری ارائه می‌دهد.

خدمات ترجمه ایتالیایی در شبکه مترجمین ایران تنها در بهترین سطح کیفی یعنی سطح کیفی طلایی صورت می‌گیرد و انواع سفارش ترجمه متن، توسط مجرب‌ترین مترجم‌ها که سابقه کاملی در خصوص ترجمه متون دارد انجام می‌شود.

یکی از مزایای ثبت سفارش ترجمه در شبکه مترجمین ایران این است که این سامانه پس از اتمام مراحل ترجمه، متن را به دست سر ویراستار می‌سپارد تا خطاهای احتمالی مورد بازبینی قرار دهد. همچنین با سفارش خدمات ترجمه ایتالیایی در این سامانه می‌توانید به‌صورت رایگان درخواست بازبینی و بازخوانی مجدد را در صورت نیاز ثبت نمایید.

ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی

خدمات ترجمه ایتالیایی به زبان‌های زنده دنیا

یکی از ویژه‌ترین خدماتی که تنها در سایت شبکه مترجمین ایران وجود دارد. ترجمه انواع متن‌های ایتالیایی به سایر زبان‌های زنده دنیاست. به این صورت، شما می‌توانید در صورت نیاز متن‌های ایتالیایی خود را برای ترجمه به زبان‌های انگلیسی، عربی، ترکی استانبولی، آلمانی، کردی، اردو، اسپانیای و فرانسوی به دست مترجمین حرفه‌ای ما بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش ترجمه خود را به هر زبانی که دوست داشته باشید تحویل بگیرید.

ترجمه ایتالیایی چه کاربردهایی دارد؟

ترجمه انواع متن به زبان ایتالیایی کاربردهای متنوعی برای افراد مختلف دارد. یکی از مهم‌ترین کاربردهای این زبان، برای آن دسته از دانشجویانی است که در دانشگاه‌های کشور ایتالیا درس می‌خوانند و برای ترجمه مقاله به زبان ایتالیایی به دنبال مترجم‌های حرفه‌ای و باسابقه در این حوزه می‌گردند. به همین منظور شما می‌توانید برای ترجمه انواع متن‌های دانشگاهی مقالات خود را به مترجم‌های حرفه‌ای شبکه مترجمین ایران بسپارید.

برخی از موضوعات ترجمه دانشگاهی در حوزه زبان و ادبیات ایتالیایی
 • خواندن و درک مفاهیم
 • گفت و شنود
 • دستور زبان ایتالیایی
 • اصول و روش ترجمه
 • خواندن متون مطبوعاتی
 • درآمدی بر ادبیات ایتالیا

ترجمه فیلم، صوت و انواع محتوای ویدئویی به زبان ایتالیایی

یکی از خدمات مهم و ویژه‌ای که به‌صورت اختصاصی در شبکه مترجمین ایران انجام می‌شود، ترجمه انواع محتوای صوتی و ویدئویی به زبان ایتالیایی است. به این صورت شما می‌توانید کلیه محتواهای تصویری و صوتی خود را به ایتالیایی ترجمه کنید.

همچنین خدمات ترجمه فیلم و صوت از ایتالیایی به فارسی نیز انجام می‌شود. به این صورت که شما می‌توانید برای ترجمه فیلم‌های سینمایی و سریالی، محتواهای ویدئویی، پادکست و فایل‌های صوتی ایتالیایی خود، از خدمات ترجمه فیلم و صوت شبکه مترجمین ایران استفاده کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش ترجمه خود را تحویل بگیرید.

در نظر داشته باشید که شما می‌توانید با استفاده از خدمات سفارش ترجمه به‌صورت زیرنویس، فایل srt زیرنویس شده را برای ویدئوهای خود تحویل بگیرید.

ترجمه کاتالوگ و بروشور به زبان ایتالیایی

اگر شما صاحب کسب‌وکار موفقی هستید و دوست دارید فعالیت‌های اقتصادی خود را به دنیا معرفی کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای معرفی محصولات و خدمات کسب‌وکار خود، حتماً از ترجمه کاتالوگ و بروشور به زبان ایتالیایی استفاده کنید تا بتوانید برای حضور در بازار جهانی نقش پررنگ‌تری ایفا کنید و در بین ایتالیایی زبان‌ها برند خود را معرفی کنید.

دانشگاهی در ایتالیا

بومی‌سازی و ترجمه سایت به زبان ایتالیایی

در ادامه ترجمه کاتالوگ و بروشور به زبان ایتالیایی ترجمه سایت و بومی‌سازی سایت به زبان ایتالیایی می‌تواند پیشنهاد خوبی برای افراد فعال در حوزه کسب‌وکار به‌حساب بیاید. چراکه با ارائه سایتی چندزبانه می‌توان به‌راحتی محتوای سایت را به افراد ایتالیایی زبان ارائه کرد.

ترجمه سایت به زبان ایتالیایی برای آن دسته از افرادی که دوست دارند فعالیت‌های خود را با افراد ایتالیایی زبان انجام دهند بسیار مفید خواهد بود چراکه در عرصه جهانی، ویترین کسب‌وکار شما تنها سایتی است که به زبان ایتالیایی به مخاطب خارجی زبان ارائه‌شده است.

اعزام مترجم همزمان ایتالیایی برای سمینارها و جلسات سازمانی

ترجمه همزمان به زبان ایتالیایی یکی از خدمات مهم شبکه مترجمین ایران به‌حساب می‌آید که در سال‌های اخیر با همراهی و همکاری مترجم‌های حرفه‌ای و باسابقه در حوزه ترجمه شفاهی و ترجمه همزمان به خدمات ترجمه ایتالیایی اضافه‌شده است.

اگر شما در سازمان مهمی مشغول به کار هستید که در برخی از سمینارها و جلسات برون‌سازمانی خود میهمانان ایتالیایی زبان حضور دارند. می‌توانید با استفاده از خدمات اعزام مترجم همزمان ایتالیایی از شبکه مترجمین ایران، جلسات خود را به‌صورت دوزبانه برگزار کنید.

شهر رم پایتخت ایتالیا

خدمات ترجمه به زبان ایتالیایی چقدر زمان می‌برد؟

خدمات ترجمه به زبان ایتالیایی با توجه به زبان انتخابی برای ترجمه (فارسی، ترکی استانبولی، فرانسه، اسپانیایی، عربی، آلمانی، اردو) و همچنین نوع خدمات انتخابی (ترجمه کتاب، ترجمه مقاله، ترجمه فیلم، ترجمه سایت، ترجمه کاتالوگ و یا ترجمه همزمان) متفاوت خواهد بود اما در حالت کلی ترجمه هر 1000 کلمه تنها یک روز طول می‌کشد.

در نظر داشته باشید که شما می‌توانید برای دریافت سریع‌تر متن‌های ترجمه‌شده خود از خدمات ترجمه فوری شبکه مترجمین ایران استفاده کنید و در نیمی از زمان معمول متن‌های ترجمه‌شده خود را تحویل بگیرید.

نمونه سفارشات ایتالیایی به فارسی و بالعکس در شبکه مترجمین ایران
 • راهنمای دستگاه‌ها، ابزار و محصولات
 • صورت های مالی، گزارش ها، صورت وضعیت
 • معرفی نامه ها، درخواست ها
 • معرفی صنایع دستی، سفارش ها
 • موارد تبلیغاتی مانند پوسترها
 • انواع اسناد، نامه ها و فرم های بانکی
 • رزومه های کاری

قیمت ترجمه ایتالیایی به فارسی و ترجمه ایتالیایی به فارسی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت خدمات ترجمه ایتالیایی در شبکه مترجمین ایران با توجه به تعداد صفحات و تعداد کلمات آن محاسبه می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از هزینه نهایی سفارش خود قبل از پرداخت فایل سفارش خود را در قسمت پنل کاربری آپلود کنید تا کارشناسان شبکه مترجمین ایران با بررسی سفارش شما هزینه نهایی را به شما اطلاع دهند. همچنین شما می‌توانید در صورت نیاز با شماره‌های 45391000 تماس بگیرید و سؤالات خود را در خصوص انواع خدمات ترجمه در شبکه مترجمین ایران از ما بپرسید.

مطالعه بیشتر درباره زبان ایتالیایی:

  سوالات متداول

خدمات ترجمه ایتالیایی در شبکه مترجمین ایران تنها در بهترین سطح کیفی یعنی سطح کیفی طلایی صورت می‌گیرد و انواع سفارش ترجمه متن، توسط مجرب‌ترین مترجم‌ها که سابقه کاملی در خصوص ترجمه متون دارد انجام می‌شود.
بله، در این فرایند مترجم ابتدا با تسلط و مهارت کافی در خصوص ترجمه متون سعی در روخوانی و درک کلی متن اصلی می‌کند و در قدم بعدی با استخراج اصطلاحات و لغات تخصصی متن مراحل معادل‌یابی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.
در زبان ایتالیایی متن شما به دست مترجمان حرفه‌ای و خبره‌ای ترجمه می‌شود که بیش از 10 سال درزمینهٔ ترجمه سابقه‌ دارند.
به طور میانگین برای ترجمه متون در زبان ایتالیایی نسبت 1000 کلمه در 24 ساعت در نظر گرفته می‌شود.
در ترجمه غیررسمی ایتالیایی نیاز به اصل هیچ مدرکی نیست. به راحتی می‌توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش و ترجمه را دانلود کنید.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
متن دیدگاه
CaptchaSecond