بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

بیش از یک دهه است که به عنوان یگانه دارنده استاندارد جهانی ISO 17100 در ایران، با تیمی متشکل از مترجمین حرفه‌ای در سه سطح برنز، نقره‌ای و طلایی، مهم‌ترین ترجمه‌‎‌های برندهای معتبر را انجام داده‌ایم و متون مختلف را برای انتشار در ژورنال‌های معتبر ترجمه کرده‌‌ایم. مترجمین ما از اهمیت ترجمه‌های شما آگاه‌اند و شما می‌توانید بازتاب این آگاهی را در کیفیت و دقت ترجمه‌های‌شان، به‌وضوح، مشاهده کنید.

 

امکان ترجمه حرفه‌ای با هر بودجه

سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه‌ای با 3 کیفیت را فراهم کرده است.

ترجمه طلایی

ترجمه حرفه ای تخصصی طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

ترجمه نقره اي

ترجمه برای رشته های تخصصی نقره ای

ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي تا 70% تخصصي. مناسب براي پروژه و پايان نامه، ترجمه با کيفيت خيلي خوب

ترجمه برنز

ترجمه دانشجویی برنز

ترجمه انگليسي به فارسي دانشجويي، ترجمه ارزان با مترجم هاي تازه کار، مناسب براي مطالب عمومي، ترجمه خوب

اگر می‌خواهید ترجمه تخصصی تمام عیاری را تحویل بگیرید و بتوانید آن را با افتخار در معتبرترین ژورنال‌های بین‌الملی منتشر کنید، می‌توانید به تیم ترجمه تخصصی ترنسنت اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند متن تخصصی‌تان مربوط به کدام گرایش از کدام رشته است، در هر صورت، می‌توانید ترجمه آن را، با خیال راحت، به ما بسپارید. در تیم ترجمه تخصصی ترنسنت، مترجمان متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و کارتان را به تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد.

علوم سیاسی یکی از شاخه‌های مهم علوم اجتماعی است که به بررسی و مطالعه دولت، ملت، حکومت و سیاست تحت‌الشعاع آن می‌پردازد. متون سیاسی یکی از تخصصی‌ترین متونی است که ترجمه آن از دست هر مترجمی برنمی‌آید چرا که اصطلاحات تخصصی و حساسی که این حوزه تخصصی دارد برای بسیاری از افراد غریب و ناآشناست به همین منظور ترجمه این دست از متون تنها از دست گروه مترجم‌های متخصص برآمده تا بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.
تماس با کارشناس فروش
45391222 021

اگر شما برای سفارش ترجمه متن‌های تخصصی حرفه‌ای خود در حوزه ترجمه سیاسی نیازمند اطلاعات کامل‌تری هستید، پیشنهاد می‌کنم در ادامه همراه ما باشید.

ترجمه متون دانشگاهی حوزه علوم سیاسی

ترجمه دانشگاهی یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین مواردی است که بیشتر دانشجویانی که در رشته علوم سیاسی تحصیل می‌کنند به آن نیاز دارند. چرا که دانشجویان این رشته تخصصی برای ترجمه انواع متن تخصصی از جمله پروپوزال‌های علمی، چکیده مقالات و پایان‌نامه‌های خود نیازمند ترجمه تخصصی متون سیاسی هستند.

ما در تیم شبکه مترجمین ایران، سفارش‌های شما را به مترجمین آگاه به اصطلاحات سیاسی و مسلط بر زبان مبدأ و مقصد می‌سپاریم تا متون شما به بهترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن انجام شود.

ترجمه تخصصی رشته علوم سیاسی

ترجمه مقاله و کتب تخصصی علوم سیاسی

بسیاری از کتاب‌های علمی دنیا در حوزه علوم سیاسی توسط مؤلفان و نویسندگان خارجی زبان تألیف شده که خواندن هر یک از آن‌ها بدون ارائه ترجمه‌ای درست و صحیح امکان‌پذیر نیست. به همین منظور شبکه مترجمین ایران با فراهم کردن خدمات ترجمه کتاب این امکان را برای افراد فراهم کرده تا برای ترجمه محتوای این کتب پرمخاطب بتوانند اقدام کنند.

متن سیاسی با ترجمه فارسی ویژه ادارات و سازمان‌های سیاسی

ترجمه تخصصی متن‌هایی که موضوعات سیاسی دارند برای آن دسته از افرادی که شغلی مرتبط با علوم سیاسی دارند به کار می‌آید. برای مثال ترجمه توئیت‌ها و پست‌های شبکه‌های اجتماعی سیاست‌گذاران و تحلیل و بررسی هر یک از آن‌ها یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به ارزش آن پی برد.

ترجمه مقالات سیاسی

ترجمه نامه‌های اداری با متن سیاسی انگلیسی به فارسی

بیشتر افرادی که در حوزه‌های سیاسی مشغول به کار هستند، برای ترجمه و ارسال نامه‌های اداری محرمانه خود به مترجم مورد اعتمادی نیاز دارند تا به واسطه آن بتوانند متون و بدنه اصلی نامه خود را به بهترین شکل ممکن ترجمه و به واسطه ایمیل برای مخاطبان خود ارسال نمایند.

ترجمه نامه‌های مهم سیاسی از جمله مسئولیت‌های بسیار مهمی است که هر مترجمی قادر به انجام آن نخواهد بود اما شما می‌توانید با ثبت سفارش ترجمه تخصصی متون سیاسی خود از طریق شبکه مترجمین ایران این امر مهم را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

اعزام مترجم همزمان برای جلسات و سمینارهای سیاسی

بدون شک برگزاری جلسات، سمینارها و دورهمی های سیاسی بین جوامع و کشورهای دیگر بدون حضور یک مترجم همزمان حرفه ای امری غیر ممکن به نظر می‌رسد به همین منظور شبکه مترجمین ایران با همکاری گروه مترجم‌های حرفه‌ای و باسابقه در حوزه ترجمه شفاهی و ترجمه همزمان امکان اعزام مترجم به‌صورت حضوری در محل را فراهم کرده تا سازمان‌ها و ارگان‌های متفاوت بتوانند محتوای جلسات محرمانه و غیرمحرمانه سیاسی خود را با همراهی گروه مترجم همزمان های شبکه مترجمین ایران به بهترین شکل ممکن ترجمه کنند.

ترجمه مکالمات و مکاتبات تلفنی

مکالمات و مکاتبات تلفنی از جمله مهم‌ترین مواردی است که کاربرد آن برای ترجمه تماس‌های اضطراری بین اشخاص سیاسی بسیار مهم و ضروری به نظر می‌رسد. یک مترجم شفاهی به راحتی می‌تواند برای جلسات اسکایپی و اینترنتی و همچنین مکالمات مهم تلفنی اشخاص سیاسی خدمات ترجمه همزمان را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

ترجمه فارسی به ترکی رشته علوم سیاسی

ترجمه اصطلاحات سیاسی روز در فیلم‌ها و ویدئوها

این روزها و با توجه به اهمیت بالای مدیا در فضای مجازی و رسانه‌ها، روزانه محتوای صوتی و تصویری زیادی منتشر می‌شود که هرکدام حاوی اطلاعات ارزشمندی هستند. به همین منظور ترجمه برخی از محتواهای صوتی، فیلم سخنرانی‌ها و ویدئوهای اطلاع‌رسانی سیاسی به زبان فارسی از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است.

ارزش و اهمیت بالای اخبار سیاسی بر هیچ‌کسی پوشیده نیست با توجه به ارزش اطلاعاتی بالای اخبار سیاسی دنیا این اخبار به بهترین شکل ممکن انجام خواه

علاوه بر این، کلیه اخبار سیاسی منتشرشده در شبکه‌های مختلف ماهواره‌ای در دنیا که به صورت ویدئویی و یا صوتی منتشر می‌شود توسط تیم حرفه‌ای مترجم‌های سیاسی این سامانه ترجمه و به مشتری‌های موردنظر ارائه می‌شود.

ترجمه فیلم و صوت از جمله خدمات ارزشمند شبکه مترجمین ایران است که برای کلیه محتواهای ویدئویی و انواع پادکست‌هایی که موضوعیت سیاسی دارند به کار می‌آید.

ترجمه متون مطبوعاتی سیاسی

چه سازمان‌هایی از خدمات ترجمه متون سیاسی شبکه مترجمین ایران استفاده کرده‌اند

شبکه مترجمین ایران به عنوان یکی از سامانه‌های پیشرو در حوزه ترجمه متون سیاسی به انگلیسی و سایر زبان‌ها در طول سالیان متمادی با سازمان‌هایی نظیر باشگاه سپاهان، مدرسه علوم سیاسی، مركز تحقيقات مخابرات ايران، صندوق سرمایه‌گذاری سپهر اندیشه، موسسه دیده بان، موسسه مبشر صبح، دانشگاه علوم پزشکی مازندران با شبکه مترجمین ایران همکاری داشته‌اند.

  سوالات متداول

در زمینه سیاسی متن شما به دست مترجمان حرفه‌ای و خبره‌ای ترجمه می‌شود که بیش از 10 سال در زمینهٔ ترجمه سابقه‌ دارند.
برای ترجمه متون در زمینه حقوق نیاز به چند روز زمان هست؟
در زمینه سیاسی مترجم ابتدا با تسلط و مهارت کافی در خصوص ترجمه متون سعی در روخوانی و درک کلی متن اصلی می‌کند و در قدم بعدی با استخراج اصطلاحات و لغات تخصصی متن مراحل معادل‌یابی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.
قیمت خدمات ترجمه در شبکه مترجمین ایران با توجه به تعداد صفحات و تعداد کلمات آن محاسبه می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از هزینه نهایی سفارش خود قبل از پرداخت فایل سفارش خود را در قسمت پنل کاربری آپلود کنید.
بله، در نظر داشته باشید که کیفیت ترجمه فوری هیچ تفاوتی با ترجمه در زمان معمولی ندارد چرا که مترجم نهایت دقت و تمرکز خود را برای ترجمه و برگردان متن به فارسی یا سایر زبان‌ها می‌گذارد تا در نهایت یک متن روان و سلیس را به مشتری خود ارائه دهد.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
متن دیدگاه
CaptchaSecond