بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

بیش از یک دهه است که به عنوان یگانه دارنده استاندارد جهانی ISO 17100 در ایران، با تیمی متشکل از مترجمین حرفه‌ای در سه سطح برنز، نقره‌ای و طلایی، مهم‌ترین ترجمه‌‎‌های برندهای معتبر را انجام داده‌ایم و متون مختلف را برای انتشار در ژورنال‌های معتبر ترجمه کرده‌‌ایم. مترجمین ما از اهمیت ترجمه‌های شما آگاه‌اند و شما می‌توانید بازتاب این آگاهی را در کیفیت و دقت ترجمه‌های‌شان، به‌وضوح، مشاهده کنید.

 

امکان ترجمه حرفه‌ای با هر بودجه

سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه‌ای با 3 کیفیت را فراهم کرده است.

ترجمه طلایی

ترجمه حرفه ای تخصصی طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

ترجمه نقره اي

ترجمه برای رشته های تخصصی نقره ای

ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي تا 70% تخصصي. مناسب براي پروژه و پايان نامه، ترجمه با کيفيت خيلي خوب

ترجمه برنز

ترجمه دانشجویی برنز

ترجمه انگليسي به فارسي دانشجويي، ترجمه ارزان با مترجم هاي تازه کار، مناسب براي مطالب عمومي، ترجمه خوب

اگر می‌خواهید ترجمه تخصصی تمام عیاری را تحویل بگیرید و بتوانید آن را با افتخار در معتبرترین ژورنال‌های بین‌الملی منتشر کنید، می‌توانید به تیم ترجمه تخصصی ترنسنت اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند متن تخصصی‌تان مربوط به کدام گرایش از کدام رشته است، در هر صورت، می‌توانید ترجمه آن را، با خیال راحت، به ما بسپارید. در تیم ترجمه تخصصی ترنسنت، مترجمان متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و کارتان را به تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد.

علوم پایه مجموعه‌ای از علوم مختلف از جمله ریاضی، آمار، فیزیک، شیمی، نجوم، زیست‌شناسی و حتی زمین‌شناسی است. به زبان ساده‌تر علوم پایه به مجموعه علومی گفته می‌شود که به بررسی بنیادی پدیده‌ها، قوانین و روابط حاکم بین علوم مختلف می‌پردازد.
تماس با کارشناس فروش
45391222 021

به عبارتی علوم پایه ریشه اصلی کلیه علوم مختلف به‌حساب می‌آید. علوم پایه در دانشگاه‌ها و مدارس عالی کشور با رشته‌ها و عناوین متفاوتی تدریس می‌شود و دانشجویان مشغول به تحصیل در این رشته برای مطالعه و انجام تحقیقات علمی خود در این خصوص نیازمند ترجمه متون تخصصی خود هستند. به همین منظور شبکه مترجمین ایران با همراهی گروه مترجم‌های متخصص خود در حوزه ترجمه علوم پایه، امکان ترجمه انواع متن‌های تخصصی و عمومی را برای افراد فراهم کرده تا دانشجویان و متخصصان این رشته بتوانند به‌راحتی برای مطالعه منابع و مطالب غیرفارسی اقدام کنند.

ترجمه تخصصی حوزه علوم پایه در رشته‌های دانشگاهی

ازجمله مهم‌ترین مواردی که در ترجمه علوم پایه به آن اشاره می‌شود می‌توان به ترجمه دانشگاهی متون مرتبط با علوم پایه اشاره کرد. دانشجویان رشته‌های متفاوتی ازجمله آمار، ریاضیات، شیمی و حتی زیست‌شناسی، می‌توانند برای ترجمه کلیه متون تخصصی دانشگاهی خود ازجمله ترجمه مقالات علمی و تخصصی و حتی ترجمه مقالات تألیف شده توسط محققان برای انتشار در بهترین ژورنال‌های تخصصی علوم پایه در دنیا اقدام کنند.

ترجمه متون ریاضی در گرایش‌های متفاوت دانشگاهی

رشته ریاضی یکی از مهم‌ترین رشته‌های تخصصی علوم پایه به‌حساب می‌آید که در گرایش‌های متفاوتی ازجمله ریاضی محض، ریاضی کاربردی، ریاضی مالی و محاسباتی تقسیم شده است. هر یک از گرایش‌های متفاوت این رشته دارای منابع علمی و متون تخصصی متفاوتی است که به زبانی غیر از فارسی تألیف شده‌اند. به همین منظور مترجم‌های حرفه‌ای شبکه مترجمین برای ترجمه کلیه متون تخصصی و غیرتخصصی علوم ریاضی امکان سفارش آنلاین ترجمه را فراهم کرده تا به این صورت کلیه دانشجویان رشته‌های علوم ریاضی بتوانند به‌راحتی ترجمه متون تخصصی خود ازجمله آنالیزهای اعدادی، معادلات، و مسائل ریاضی را انجام دهند.

ترجمه تخصصی علوم ریاضی

ترجمه تخصصی آمار کاربردی و آمار ریاضی

علم آمار، دانشی تخصصی است که به بررسی اعداد و ارقام به‌دست‌آمده در مدل‌های ریاضی مختلف پرداخته می‌شود. دانشجویان و اساتیدی که در این رشته تخصصی تحصیل می‌کنند تا به مدارک عالی کارشناسی ارشد و دکتری دست پیدا کنند، نیازمند ترجمه کتاب و مقالات تخصصی این حوزه هستند تا بتوانند با به روزنگه داشتن علم و دانش خود در حوزه علوم مرتبط با آمار، مقالات و پروپوزال‌های تخصصی خود را تألیف کنند.

ترجمه تخصصی متون آماری به دانش و تبحر مترجم‌هایی نیاز دارد که نگاه آشنایی به این علم داشته باشند تا بتوانند اصطلاحات تخصصی این حوزه تخصصی را به‌راحتی ترجمه و تألیف کنند.

ترجمه تخصصی فیزیک و متون مرتبط

فیزیک هسته‌ای، فیزیک اتمی هسته‌ای، فیزیک بنیادی، فیزیک اتمسفر و حالت‌جامد از مهم‌ترین گرایش‌های علم فیزیک به‌حساب می‌آیند که هرکدام در دانشگاه‌های علوم پایه ایران تدریس می‌شود و دانشجویان زیادی را به تحصیل در این رشته درگیر کرده است.

با توجه به اینکه بیشتر منابع درسی این رشته مهم و تخصصی به زبان انگلیسی است و دانشجویان ایرانی مجبور به مطالعه کتب و جزوات انگلیسی هستند پیشنهاد می‌شود تا برای درک بهتر مفاهیم این رشته تخصصی حتماً مقالات و کتب خود را با استفاده از خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی ترجمه کنید تا به این شکل بتوانید منابع معتبر خارجی را به ساده‌ترین شکل ممکن مطالعه کنید.

ترجمه متون شیمی آلی، شیمی تجزیه و شیمی کاربردی

یکی دیگر از علوم مهمی که در علوم پایه دسته‌بندی می‌شود. علم شیمی است. این رشته تخصصی با گرایش‌هایی نظیر شیمی آلی، شیمی تجزیه، شیمی فیزیک، شیمی کاربردی، شیمی محض و نانو شیمی در کلیه دانشگاه‌های مرتبط با علوم پایه تدریس می‌شود. هرساله دانشجویان زیادی از این رشته فارغ‌التحصیل و وارد بازار کار می‌شوند و مطالعات گسترده‌ای در این رشته دارند.

ترجمه تخصصی متون شیمی

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای انجام پروپوزال‌های دانشجویی و یا تألیف رساله دکتری خود نیازمند مطالعه دقیق و جست‌وجو در صفحات وب هستند تا با پیدا کردن منابع معتبر و تخصصی رشته خود، بتوانند تحقیقات علمی خود را پیش ببرند.

ترجمه تخصصی رشته شیمی از دیگر موارد مهمی است که در شبکه مترجمین ایران با همراهی مترجم‌های متخصصی که سابقه‌ای درخشان در حوزه ترجمه متون شیمی دارند با بهترین قیمت ترجمه به انجام می‌رسد.

ترجمه زیست‌شناسی انواع کتب و مقالات علمی

رشته دانشگاهی زیست‌شناسی نیز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین علوم پایه در ایران محبوبیت زیادی دارد چرا که بیشتر دانشجویان رشته علوم تجربی برای ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی یکی از گرایش‌های رشته زیست‌شناسی را انتخاب می‌کنند.

ترجمه تخصصی زیست‌شناسی از جمله حساس‌ترین خدمات ترجمه است که تنها بادانش و آگاهی مترجم‌های حرفه‌ای در این رشته دانشگاهی انجام خواهد شد. به همین ترتیب پیشنهاد می‌کنیم برای ترجمه انواع متن، کتاب، ترجمه مقاله، کتابچه و بروشورهای تخصصی و حتی متون عمومی در این حوزه، از مترجم‌های باسابقه این رشته تخصصی کمک بگیرید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن باکیفیت‌ترین متن ترجمه‌شده خود را تحویل بگیرید.

ترجمه تخصصی متون رشته زیست شناسی

ترجمه تخصصی زمین‌شناسی و معدن

ترجمه تخصصی متون مرتبط با رشته زمین‌شناسی و معدن، یکی از ارزشمندترین خدمات ارائه‌شده در شبکه مترجمین ایران است که به‌صورت متمرکز و حرفه‌ای به روی انواع متون تخصصی در این زمینه انجام می‌پذیرد. شما می‌توانید برای سفارش آنلاین کلیه متون خود در موضوع ترجمه زمین شناسی و معدن سفارش خود را به ما بسپارید تا در بازه زمانی کوتاهی متون ترجمه‌شده را برای شما ارسال کنیم.

ترجمه تخصصی متون زمین شناسی و معدن

ترجمه تخصصی نجوم و ستاره‌شناسی

رشته دانشگاهی نجوم و به عبارتی علم نجوم سخت‌ترین و تخصصی‌ترین متون و منابع علمی را از آن خودکرده که ترجمه آن با استفاده از ابزارهای آنلاین و حتی دیکشنری‌های تخصصی امکان‌پذیر نیست. به همین منظور شبکه مترجمین ایران با همراهی بهترین مترجم‌هایی که به این علم آشنایی و تسلط کافی دارند کلیه متون مرتبط با حوزه نجوم و ستاره‌شناسی را با بهترین کیفیت ترجمه کرده و به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

ترجمه متون تخصصی ستاره شناسی

همکاری موفق شبکه مترجمین ایران با بهترین سازمان‌ها و دانشگاه‌های کشور

شبکه مترجمین ایران به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین سایت‌های ثبت سفارش آنلاین ترجمه در ایران، در سال‌های گذشته همکاری موفقی با بهترین دانشگاه‌ها و سازمان‌ها در حوزه ارائه خدمات ترجمه علوم پایه را داشته که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به همکاری با سازمان نظام‌مهندسی معدن ایران، شرکت بین‌المللی هدکو، دانشگاه زنجان، مهندسین مشاور کاوشگران، انجمن سنگ‌آهن ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، دانشگاه بوعلی همدان، شرکت ژیناب غرب، شرکت پژوهشی شهروز الکترونیک، شرکت مهندسین مشاور کمیاب گستر جنوب، مجتمع معادن مس تکنار و شرکت زغال‌سنگ البرز شرقی اشاره کرد.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
متن دیدگاه
CaptchaSecond