بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

بیش از یک دهه است که به عنوان یگانه دارنده استاندارد جهانی ISO 17100 در ایران، با تیمی متشکل از مترجمین حرفه‌ای در سه سطح برنز، نقره‌ای و طلایی، مهم‌ترین ترجمه‌‎‌های برندهای معتبر را انجام داده‌ایم و متون مختلف را برای انتشار در ژورنال‌های معتبر ترجمه کرده‌‌ایم. مترجمین ما از اهمیت ترجمه‌های شما آگاه‌اند و شما می‌توانید بازتاب این آگاهی را در کیفیت و دقت ترجمه‌های‌شان، به‌وضوح، مشاهده کنید.

 

امکان ترجمه حرفه‌ای با هر بودجه

سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه‌ای با 3 کیفیت را فراهم کرده است.

ترجمه طلایی

ترجمه حرفه ای تخصصی طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

ترجمه نقره اي

ترجمه برای رشته های تخصصی نقره ای

ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي تا 70% تخصصي. مناسب براي پروژه و پايان نامه، ترجمه با کيفيت خيلي خوب

ترجمه برنز

ترجمه دانشجویی برنز

ترجمه انگليسي به فارسي دانشجويي، ترجمه ارزان با مترجم هاي تازه کار، مناسب براي مطالب عمومي، ترجمه خوب

اگر می‌خواهید ترجمه تخصصی تمام عیاری را تحویل بگیرید و بتوانید آن را با افتخار در معتبرترین ژورنال‌های بین‌الملی منتشر کنید، می‌توانید به تیم ترجمه تخصصی ترنسنت اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند متن تخصصی‌تان مربوط به کدام گرایش از کدام رشته است، در هر صورت، می‌توانید ترجمه آن را، با خیال راحت، به ما بسپارید. در تیم ترجمه تخصصی ترنسنت، مترجمان متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و کارتان را به تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد.

مجموعه علوم اجتماعی علومی است که به شاخه علوم انسانی و روابطی که میان انسان‌ها حاکم است مرتبط است. این علوم متشکل از گرایش‌های مردم‌شناسی، جمعیت‌شناسی، جامعه‌شناسی، برنامه‌ریزی رفاه اجتماعی، مدیریت راهبردی فرهنگ، مطالعات جوانان، برنامه‌ریزی توسعه و فلسفه علوم اجتماعی است که به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شاخه‌های علمی در حوزه علوم انسانی شناخته می‌شود. هر یک از علوم و گرایش‌های نامبرده به‌عنوان زیرشاخه‌های مهم علوم انسانی شناخته‌شده است.
تماس با کارشناس فروش
45391222 021

ترجمه تخصصی متونی که به علوم اجتماعی مرتبط هستند یکی از حساس‌ترین موارد ترجمه تخصصی به‌حساب می‌آید چرا که هر یک از مترجم‌هایی که برای ترجمه متن در این موضوع اقدام می‌کنند، می‌بایستی علم و اطلاعات کاملی در خصوص این علم داشته باشند تا به‌این‌ترتیب بتوانند برای ترجمه کلیه متن‌های تخصصی حوزه اجتماعی اقدام کنند.

تیم مترجم‌های شبکه مترجمین ایران باسابقه و تجربه‌ای درخشان در حوزه ترجمه تخصصی علوم اجتماعی این امکان را برای دانشجویان و متخصصان این حوزه فراهم کرده است تا به‌راحتی بتوانند برای ترجمه انواع کتاب، مقاله، متن تخصصی و انواع کتابچه‌ها و کاتالوگ‌های کاربردی از خدمات سفارش ترجمه آنلاین این سامانه استفاده کرده و به‌راحتی متون خود را برای ترجمه به دست متخصصان این حوزه بسپارند.

ترجمه متون علوم اجتماعی برای انواع سفارش‌های دانشجویی

یکی از مهم‌ترین نیازهای دانشجویانی که در حوزه علوم اجتماعی مشغول به تحصیل هستند ترجمه دانشجویی تخصصی است. به این شکل که دانشجویان مشغول به تحصیل در این رشته برای مطالعه و بررسی منابع خارجی و انجام تحقیقات علمی و تخصصی خود نیازمند مطالعه متن‌های ترجمه‌شده‌ای هستند که توسط مترجم‌های باتجربه در حوزه ترجمه تخصصی علوم اجتماعی ترجمه و نگارش شده است.

ترجمه تخصصی در زمینه علوم اجتماعی

ترجمه انواع مقالات علوم اجتماعی و نظربه های جامعه‌شناختی

بیشتر دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری برای نگارش پروپوزال‌ها و رساله‌های علمی خود نیازمند هستند تا کلیه منابع موردنیاز به زبان‌های مختلف را مطالعه کنند. به همین دلیل ترجمه مقاله یکی از اصلی‌ترین خدمات ترجمه در شبکه مترجمین ایران این امکان را برای افراد ایجاد کرده تا به ساده‌ترین شکل ممکن انواع مقالات علمی خود را ترجمه و به فارسی مطالعه کنند.

علاوه بر این محققان و مدرسانی که برای چاپ و انتشار مقالات تألیفی خود در نشریات معتبر علمی در دنیا مقالات منحصربه‌فردی دارند، می‌توانند با اعتماد بر دانش تخصصی تیم مترجم‌های این سامانه برای ترجمه فارسی به انگلیسی انواع مقالات خود اقدام کرده و راه طولانی انتشار مقالات خود را با ارائه ترجمه‌ای روان و استاندارد کوتاه کنند.

ترجمه تخصصی جامعه شناسی

ترجمه کتاب‌های علوم انسانی

انتشار کتاب‌های تازه تألیف شده توسط نویسندگان حوزه علوم اجتماعی با توجه به نظریه‌ها و تئوری‌های تازه که در دانشگاه‌های مختلف ارائه می‌شود، موجب افزایش سطح علمی و آگاهی متخصصان این حوزه خواهد شد اما مطالعه هر یک از این کتب تخصصی نیازمند ترجمه‌ای باکیفیت و روان است تا دانشجویان این رشته علمی بتوانند به‌راحتی و با زبانی ساده و روان کلیه کتاب‌های تخصصی این حوزه را مطالعه کنند.

خدمات ترجمه کتاب در شبکه مترجمین ایران به‌عنوان یکی از ویژه‌ترین خدمات این سامانه شرایط را برای مؤلفان و حتی متقاضیان ترجمه کتاب فراهم کرده تا برای سفارش ترجمه‌ای باکیفیت از هر یک از کتاب‌های علمی، دانشگاهی و تخصصی در این حوزه اقدام کنند.

ترجمه تخصصی مقالات علوم اجتماعی

ترجمه تخصصی مکاتبات اداری روابط عمومی

یکی از مهم‌ترین اصولی که این روزها در کسب‌وکارهای متعدد به آن توجه می‌شود، مسئله مخاطب شناسی و شناخت طیف مخاطب‌های هدف است. به این صورت رشته علوم اجتماعی و مردم‌شناسی به‌راحتی وارد میدان شده و به این صورت با کمک به واحد روابط عمومی در کلیه سازمان‌ها و کسب‌وکارها فرایند جذب مخاطب را به ساده‌ترین روش انتخاب و اجرا می‌کنند. شما می‌توانید برای همگام شدن با تجارت‌های بین‌المللی و ارتباط مکتوب با شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در خارج از ایران فعالیت می‌کنند از خدمات ترجمه نامه‌های اداری ما استفاده کنید و برای بهبود روش‌های ارتباطی خود از همراهی مترجم‌های علوم اجتماعی ما بهره ببرید.

ترجمه تخصصی در زمینه روابط عمومی

اعزام مترجم همزمان برای ترجمه محتوای سمینارهای علمی

علوم اجتماعی به‌عنوان یکی از رشته‌های دانشگاهی پرطرفدار در حوزه علوم انسانی در ایران دانشجویان و مدرسان زیادی را در دانشکده‌های مختلف سطح کشور در خود جای‌داده است. به همین منظور دانشجویان خارجی از کشورهای همسایه برای ادامه تحصیل در رشته‌های مرتبط با علوم اجتماعی پا به دانشگاه‌های ایرانی می‌گذارند تا مسیر موفقیت تحصیلی خود را در دانشکده‌های مرتبط با علوم اجتماعی در ایران هموار کنند.

ترجمه همزمان در زمینه علوم اجتماعی

در همین راستا دانشکده‌های علوم انسانی در ایران با همراهی اساتید بین‌المللی و خبره برای برگزاری انواع سمینارها و ایونت های علمی در این حوزه اقدام کرده تا به این صورت قدمی محکم برای همگام‌سازی اساتید و دانشجویان در یک محل بردارند.

شبکه مترجمین ایران با اعلام آمادگی جهت ارائه خدمات ترجمه همزمان برای ترجمه شفاهی و همزمان محتوای ارائه‌شده در سمینارهای علمی در دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های علوم اجتماعی در ایران، این امکان را برای افراد فراهم کرده تا بتوانند برای حضار و سخنرانان خارجی در جمع شرایط بهتری فراهم کنند تا آن‌ها نیز بتوانند از محتوای مراسم استفاده بهینه داشته باشند.

ترجمه تخصصی مقالات و متون جامعه شناسی

برخی از مشتریان شبکه مترجمین ایران در زمینه ترجمه علوم اجتماعی

شبکه مترجمین ایران در طول سالیان گذشته و با حضور فعال و حرفه‌ای خود در حوزه ترجمه تخصصی علوم اجتماعی با سازمان‌ها و دانشگاه‌های مختلفی ازجمله مرکز علمی کاربردی، ایرانسل، پتروشیمی آریاساسول، شرکت مهندسی مشاور پارس آیند آب، انجمن احیا ارزش‌ها، شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت ان پی سی اینترنشنال، انتشارات آوای نور، شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب، سازمان اسناد و كتابخانه ملی ایران، بانک مسکن، و دانشگاه پیام نور همکاری موفق داشته است.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
متن دیدگاه
CaptchaSecond