بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

بیش از یک دهه است که به عنوان یگانه دارنده استاندارد جهانی ISO 17100 در ایران، با تیمی متشکل از مترجمین حرفه‌ای در سه سطح برنز، نقره‌ای و طلایی، مهم‌ترین ترجمه‌‎‌های برندهای معتبر را انجام داده‌ایم و متون مختلف را برای انتشار در ژورنال‌های معتبر ترجمه کرده‌‌ایم. مترجمین ما از اهمیت ترجمه‌های شما آگاه‌اند و شما می‌توانید بازتاب این آگاهی را در کیفیت و دقت ترجمه‌های‌شان، به‌وضوح، مشاهده کنید.

 

امکان ترجمه حرفه‌ای با هر بودجه

سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه‌ای با 3 کیفیت را فراهم کرده است.

ترجمه طلایی

ترجمه حرفه ای تخصصی طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

ترجمه نقره اي

ترجمه برای رشته های تخصصی نقره ای

ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي تا 70% تخصصي. مناسب براي پروژه و پايان نامه، ترجمه با کيفيت خيلي خوب

ترجمه برنز

ترجمه دانشجویی برنز

ترجمه انگليسي به فارسي دانشجويي، ترجمه ارزان با مترجم هاي تازه کار، مناسب براي مطالب عمومي، ترجمه خوب

اگر می‌خواهید ترجمه تخصصی تمام عیاری را تحویل بگیرید و بتوانید آن را با افتخار در معتبرترین ژورنال‌های بین‌الملی منتشر کنید، می‌توانید به تیم ترجمه تخصصی ترنسنت اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند متن تخصصی‌تان مربوط به کدام گرایش از کدام رشته است، در هر صورت، می‌توانید ترجمه آن را، با خیال راحت، به ما بسپارید. در تیم ترجمه تخصصی ترنسنت، مترجمان متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و کارتان را به تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد.

در دنیای تجارت امروز، علم بازرگانی مانند هر علم دیگری به طور روزافزون در حال پیشرفت است. این رشته دارای گرایش‌های مختلفی از جمله از بازاریابی، سیاست‌گذاری (استراتژیک)، بازاریابی بین‌الملل، تحول سازمانی، مالی، بیمه و بازرگانی بین‌الملل است. فارغ‌التحصیلان این رشته در قسمت‌های اداره امور تدارکات، اداره امور مالی و قسمت بازاریابی مشغول به کار می‌شوند. لذا، ترجمه موردنیاز این رشته از ترجمه تحت‌اللفظی فاصله بسیاری دارد و نیازمند دانش تخصص حرفه‌ای در این رشته است.
تماس با کارشناس فروش
45391222 021

شبکه مترجمین ایران با همراهی مترجم‌های متخصص در حوزه ترجمه متون بازرگانی این امکان را برای شرکت‌ها و کمپانی‌های خارجی و داخلی فراهم کرده‌است تا برای ترجمه کلیه متن‌های بازرگانی خود بتوانند به صورت آنلاین ثبت سفارش خود را انجام دهند. اگر شما هم برای ترجمه‌های تخصصی در حوزه بازرگانی نیاز به راهنمایی دارید، در ادامه همراه ما باشید تا در مورد کاربرد ترجمه بازرگانی در ایران، نحوه سفارش و قیمت ترجمه تخصصی بازرگانی شما را همراهی کنیم.

ترجمه تخصصی متون بازرگانی به انگلیسی آلمانی و فرانسه

برخی از خدمات تخصصی ترجمه شبکه مترجمین ایران در حوزه بازرگانی و تجاری:

 • ترجمه نامه و مکاتبات بازرگانی
 • درخواست خرید از کمپانی‌های خارجی و استعلام قیمت
 • درخواست نمایندگی گرفتن از شرکت خارجی
 • متون تبلیغاتی بازرگانی
 • مترجم همزمان برای سمینارها و جلسات بازرگانی

ترجمه نامه و مکاتبات بازرگانی به انگلیسی

بیشتر شرکت‌هایی که در حوزه بازرگانی مشغول به کار هستند، برای انجام مکاتبات اداری و بازرگانی خود با همکارانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، نیازمند مهارت و تخصص در حوزه ترجمه نامه‌های بازرگانی هستند. به همین منظور شبکه مترجمین ایران با همراهی مترجم‌های حرفه‌ای و باتجربه در حوزه ترجمه متن بازرگانی، برای ترجمه انواع نامه‌ها و مکاتبات بازرگانی و همچنین نگارش و ارسال ایمیل به شرکت‌های بین‌المللی همراه شما خواهد بود.

معرفی محصولات و خدمات شرکت‌ها با ترجمه کاتالوگ و بروشور به انگلیسی

یکی دیگر از کاربردهای مهم ترجمه بازرگانی، ترجمه به‌منظور معرفی محصولات و خدمات شرکت‌ها است. این نوع از خدمات برای آن دسته از شرکت‌ها و سازمان‌هایی مورداستفاده قرار می‌گیرد که دارای محصولات و خدمات متنوعی هستند چرا که ترجمه به این افراد کمک می‌کند تا در دنیای بازرگانی بهتر دیده شوند و بتوانند با استفاده از ترجمه کاتالوگ و بروشور، محصولات و تولیدات خود را برای ارائه و فروش به شرکت‌های خارجی معرفی و ارائه کنند.

علاوه بر ترجمه کاتالوگ و بروشور، شما می‌توانید برای ترجمه دفترچه‌های راهنمای محصولات و خدمات خود از خدمات ترجمه متون بازرگانی استفاده کنید.

با توجه به نزدیکی رشته بازرگانی به رشته‌های مدیریتی، پیشنهاد می‌شود به صفحه اختصاصی ترجمه متون مدیریتی نیز مراجعه کنید.

ترجمه سایت یکی از مهم‌ترین مواردی است که برای شرکت‌های خدماتی و ارائه محصول به‌شدت پیشنهاد می‌شود. شما می‌توانید با ترجمه و بومی‌سازی وب‌سایت مربوط به حوزه کاری خود، برای فعالیت‌های بازرگانی خود مخاطبان خارجی بیشتری پیدا کنید.

ترجمه درخواست خرید از کمپانی‌های خارجی و استعلام قیمت

استعلام قیمت از جمله مهم‌ترین نیازهایی است که شرکت‌های بازرگانی برای ترجمه دارند. شبکه مترجمین ایران می‌تواند برای کلیه مکاتبات آنلاین جهت استعلام قیمت و درخواست خرید از کمپانی‌های خارجی همراه شما باشد تا بتوانید مواد اولیه و محصولات موردنیاز خود را در کمترین زمان ممکن به‌وسیله ارسال نامه‌های استاندارد در حوزه بازرگانی بین‌المللی تحویل بگیرید.

منتخب واژه‌نامه اختصاصی شبکه مترجمین ایران در حوزه بازرگانی که در ترجمه متون تخصصی بازرگانی از آن استفاده می‌شود
 عبارت مبدا تخصصی بازرگانی ترجمه عبارت تخصصی بازرگانی
Netizen شهروند اینترنتی
return on marketing investment بازگشت سرمایه‌ی بازاریابی
Segmentation and Targeting بخش‌‌بندی و هدف‌گذاری
brand advocacy ratio نسبت طرفداری برند
Purchase Action Ratio نسبت اقدام خرید
return on equity بازده حقوق صاحبان سهام
customer engagement تعهد مشتری
brand appeal جاذبه‌ی برند
note تبصره
supervisory committee کمیته نظارتی
personal statement خود اظهاری
payment gateway درگاه
secretariat دبیرخانه
investment climate فضای سرمایه‌گذاری
economies of scale صرفه‌جویی ناشی از مقیاس
distance to frontier score امتیاز فاصله تا مرز
FDI سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی
regulatory environment محیط قانون‌گذاری
labor endowment موجودی نیروی کار
growth prospect پتانسیل رشد

ترجمه نامه درخواست نمایندگی گرفتن از شرکت خارجی

بسیاری از کمپانی‌هایی که خارج از ایران فعالیت می‌کنند درصدد این هستند تا نمایندگی‌های فعال خود را در ایران افتتاح کنند. افراد فعال در حوزه بازرگانی تجاری می‌توانند برای انجام فرایند درخواست اخذ نمایندگی از کشورهای خارجی درخواست خود را با همراهی و مشاوره مترجم‌های حرفه‌ای شبکه مترجمین ایران به ثبت برسانند و در مدت‌زمان کوتاهی نسبت به تکمیل فرایند اخذ نمایندگی در ایران اقدام کنید.

ترجمه تخصصی نامه، متن و کتاب در حوزه بازرگانی

ترجمه انواع متون تبلیغاتی بازرگانی به انگلیسی

از جمله مهم‌ترین مواردی که در حوزه بازرگانی کاربردهای فراوان دارد، نگارش متن تبلیغاتی، رپورتاژ و حتی نگارش آگهی‌های تبلیغاتی در فضای دیجیتال و یا روزنامه‌های اقتصادی در سراسر جهان است. شما می‌توانید برای ترجمه و یا نگارش متن‌های تبلیغاتی کسب‌وکار خود از همراهی مترجم‌های ما کمک بگیرید و یا برای ویرایش و بازخوانی انگلیسی متن‌های تبلیغاتی متن‌های خود را به ما بسپارید.

اعزام مترجم همزمان برای سمینارها و جلسات بازرگانی

بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های بازرگانی برای برگزاری جلسات با شرکای بازرگانی و تجاری بین‌المللی خود، نیازمند همراهی یک مترجم همزمان هستند تا بتوانند جلسات و سمینارهای خود را به صورت دو زبانه برگزار کند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات ترجمه همزمان شبکه مترجمین ایران کلیه جلسات اینترنتی و یا حضوری خود را به صورت دو زبانه برگزار کنید و در انتهای جلسه صورت‌جلسه نهایی را به زبان موردنظر بنویسید.

ترجمه اسناد و مدارک بازرگانی به انگلیسی

اسناد تجاری و بازرگانی از جمله مهم‌ترین مدارکی است که نیاز به ترجمه دارد. شما می‌توانید برای انجام ترجمه رسمی مدارک بازرگانی خود از خدمات دارالترجمه رسمی ساترا استفاده کنید و به‌صورت آنلاین برای ثبت درخواست ترجمه رسمی خود اقدام کنید، در غیر این صورت می‌توانید برای ترجمه غیررسمی انواع قرارداد، دستورالعمل، نامه و ایمیل‌های بازرگانی از همین سامانه اقدام کنید.

ترجمه تخصصی بازرگانی چه تفاوتی با ترجمه در حوزه‌های دیگر دارد؟

ترجمه در هرکدام از حوزه‌های تخصصی نیازمند سابقه و دانش افراد در همان حوزه است برای مثال ترجمه متون ادبی با ترجمه متون بازرگانی تفاوت زیادی دارد چراکه اصطلاحات و معادل‌های هر دو حوزه با یکدیگر متفاوت هستند و ترجمه هر یک از متون نیازمند تجربه بالای مترجم در ترجمه تخصصی در آن رشته است.

مترجمی در ترجمه متون بازرگانی موفق خواهد بود که موازی با سیر پیشرفت علم حرکت کند برای مثال مترجم باید بتواند به اصطلاحات حوزه تخصصی بازرگانی تسلط داشته باشد و برای مثال بداند که باید economies of scale را «صرفه‌جویی ناشی از مقیاس» ترجمه کند. متون بازرگانی شما در شبکه مترجمین ایران به چنین مترجمینی واگذار می‌شود. با ثبت سفارش ترجمه خود در شبکه مترجمین از کیفیت ترجمه تخصصی بازرگانی خود اطمینان حاصل نمایید.

ترجمه بازرگانی، کسب و کار و تجارت

چه شرکت‌هایی از خدمات ترجمه تخصصی بازرگانی شبکه مترجمین ایران استفاده کرده‌اند؟

در طول سال‌های گذشته شرکت‌های تجاری و بازرگانی بسیاری به شبکه مترجمین ایران اعتماد کرده‌اند و انواع خدمات ترجمه خود را با همراهی مترجم‌های این سامانه انجام داده‌اند.

برندهای برتری که با آن‌ها در حوزه بازرگانی همکاری داشته‌ایم:
 • شرکت حمل‌ونقل ريلی رجا
 • مرکز اطلاعات علمی تخصصی مدیریت
 • بی ای تی پارس
 • شرکت نفت اهواز
 • پتروشیمی آریاساسول
 • شركت بين‌المللی كارآوران شرق
 • سامانه ساز صنایع
 • مرکز بازاریابی خدمات مالی
 • مؤسسه نجم آسیا
 • شرکت فناوران اطلاعات وستا
 • درسا پردازنده پارس
 • شرکت تنانیر
 • شرکت بیوسان فارمد

نحوه ثبت سفارش ترجمه تخصصی بازرگانی

شما می‌توانید برای ترجمه تخصصی خود در حوزه بازرگانی، همین حالا وارد پنل کاربری خود شوید و با انتخاب نوع خدمات انتخابی (ترجمه کاتالوگ بروشور، اعزام مترجم همزمان، ترجمه متن و نامه‌های اداری، ترجمه اسناد) ثبت سفارش خود را تکمیل کنید.

همچنین شما می‌توانید برای اطلاع پیدا کردن از هزینه نهایی و زمان تحویل سفارش، قبل از پرداخت هزینه، فایل سفارش خود را آپلود کنید تا کارشناسان شبکه مترجمین ایران در کوتاه‌ترین زمان ممکن، زمان تحویل و هزینه نهایی سفارش را به شما اطلاع دهند. در نظر داشته باشید که شما می‌توانید در صورت نیاز با شماره تماس 45391000 تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما کمک بگیرید.

  سوالات متداول

در زمینه بازرگانی متن شما به دست مترجمان حرفه‌ای و خبره‌ای ترجمه می‌شود که بیش از 10 سال در زمینهٔ ترجمه سابقه‌ دارند.
به طور میانگین برای ترجمه بازرگانی در زمینه حقوق نسبت 1000 کلمه در 24 ساعت در نظر گرفته می‌شود.
در زمینه بازرگانی مترجم ابتدا با تسلط و مهارت کافی در خصوص ترجمه متون سعی در روخوانی و درک کلی متن اصلی می‌کند و در قدم بعدی با استخراج اصطلاحات و لغات تخصصی متن مراحل معادل‌یابی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.
قیمت خدمات ترجمه در شبکه مترجمین ایران با توجه به تعداد صفحات و تعداد کلمات آن محاسبه می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از هزینه نهایی سفارش خود قبل از پرداخت فایل سفارش خود را در قسمت پنل کاربری آپلود کنید.
بله، در نظر داشته باشید که کیفیت ترجمه فوری هیچ تفاوتی با ترجمه در زمان معمولی ندارد چرا که مترجم نهایت دقت و تمرکز خود را برای ترجمه و برگردان متن به فارسی یا سایر زبان‌ها می‌گذارد تا در نهایت یک متن روان و سلیس را به مشتری خود ارائه دهد.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
متن دیدگاه
CaptchaSecond