بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

بیش از یک دهه است که به عنوان یگانه دارنده استاندارد جهانی ISO 17100 در ایران، با تیمی متشکل از مترجمین حرفه‌ای در سه سطح برنز، نقره‌ای و طلایی، مهم‌ترین ترجمه‌‎‌های برندهای معتبر را انجام داده‌ایم و متون مختلف را برای انتشار در ژورنال‌های معتبر ترجمه کرده‌‌ایم. مترجمین ما از اهمیت ترجمه‌های شما آگاه‌اند و شما می‌توانید بازتاب این آگاهی را در کیفیت و دقت ترجمه‌های‌شان، به‌وضوح، مشاهده کنید.

 

امکان ترجمه حرفه‌ای با هر بودجه

سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه‌ای با 3 کیفیت را فراهم کرده است.

ترجمه طلایی

ترجمه حرفه ای تخصصی طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

ترجمه نقره اي

ترجمه برای رشته های تخصصی نقره ای

ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي تا 70% تخصصي. مناسب براي پروژه و پايان نامه، ترجمه با کيفيت خيلي خوب

ترجمه برنز

ترجمه دانشجویی برنز

ترجمه انگليسي به فارسي دانشجويي، ترجمه ارزان با مترجم هاي تازه کار، مناسب براي مطالب عمومي، ترجمه خوب

اگر می‌خواهید ترجمه تخصصی تمام عیاری را تحویل بگیرید و بتوانید آن را با افتخار در معتبرترین ژورنال‌های بین‌الملی منتشر کنید، می‌توانید به تیم ترجمه تخصصی ترنسنت اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند متن تخصصی‌تان مربوط به کدام گرایش از کدام رشته است، در هر صورت، می‌توانید ترجمه آن را، با خیال راحت، به ما بسپارید. در تیم ترجمه تخصصی ترنسنت، مترجمان متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و کارتان را به تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد.

زبان ترکی آذربایجانی زبان مادری بیش از 8 میلیون نفر از مردم جمهوری آذربایجان است. این زبان علاوه بر کشور جمهوری آذربایجان، زبان بومی مردم برخی مناطق از ترکیه، عراق، روسیه و ایران را تشکیل می‌دهد. در ایران حدود ۱۴ میلیون نفر به زبان ترکی آذربایجانی صحبت می‌کنند. این زبان در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و بخشی از تهران و کرج نیز رایج است. این زبان در رسانه‌ها و مطبوعات به مقدار قابل ‌ملاحظه‌ای استفاده می‌شود.

امروزه بر اهمیت زبان ترکی آذربایجانی افزوده شده‌است و از نظر تعداد متکلمین پس از زبان‌های چینی،هندی، انگلیسی و اسپانیایـی در جایگاه پنجم قرارگرفته است. زبان ترکی آذربایجانی در بسیاری از متون علمی و پروژه‌های بین‌المللی واردشده است. برای مثال، کلیه ماهواره‌های هواشناسی اطلاعات خود را علاوه بر زبان‌های انگلیسی و فرانسوی به زبان ترکی نیز ارسال می‌کنند و همچنین تمامی سیستم‌عامل‌ها زبان ترکی را به‌عنوان زبان استاندارد قرار داده‌اند. تمامی این موارد استاندارد بودن و جهانی بودن زبان ترکی را نشان می‌دهند.

به دنبال خدمات ترکی استانبولی هستید؟ صفحه مخصوص خدمات ترجمه ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس شبکه مترجمین ایران

حال که اهمیت زبان و ترجمه آذربایجانی به‌اختصار بیان شد، اعلام می‌کنیم که شبکه مترجمین ایران با همراهی خبره‌ترین مترجمان آذربایجانی می‌تواند کلیه متون موردنظر مشتریان گرامی را درزمینهٔ دلخواه از آذربایجانی به فارسی و از فارسی به آذربایجانی ترجمه نماید. اگر شما برای ترجمه متون تخصصی و عمومی خود از زبان آذربایجانی به فارسی و سایر زبان‌ها نیازمند اطلاعات بیشتری هستید، در ادامه همراه ما باشید تا با معرفی مهم‌ترین خدمات ترجمه آذربایجانی، فرایند ترجمه، نحوه سفارش و قیمت ترجمه بیشتر با شما صحبت کنیم.

پرچم کشور آذربایجان

ترجمه فارسی به ترکی آذربایجانی به چه صورت انجام می‌شود؟

فرایند ترجمه متن ترکی آذربایجانی به فارسی با همراهی مترجم‌های باسابقه و حرفه‌ای در حوزه ترجمه متون آذربایجانی صورت می‌گیرد. کلیه مترجم‌های شبکه مترجمین ایران در ابتدا و قبل از آغاز فرایند ترجمه متن، کلمات تخصصی متن را استخراج کرده و بهترین معادل‌ها برای هر یک انتخاب می‌کنند. در ادامه مترجم با توجه به توانایی و مهارتی که در نگارش متن به زبان مبدأ دارد، شروع به نگارش ترجمه متن می‌کند و در انتها متنی سلیس و روان را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

معرفی خدمات ترجمه طلایی برای ترجمه ترکی آذربایجانی به فارسی

شبکه مترجمین ایران برای قبول کلیه سفارش‌های ترجمه ترکی آذربایجانی سطح کیفی ترجمه طلایی را در نظر گرفته تا کلیه متن‌ها در بهترین و باکیفیت‌ترین سطح کیفی ترجمه شوند. یکی از ویژگی‌های مهم ترجمه در سطح طلایی این است که در این سطح کیفی از ترجمه، مشتریان حق‌دارند از خدمات بازخوانی و ویراستاری به‌صورت رایگان استفاده کنند. شما می‌توانید برای سفارش ترجمه آذربایجانی متون خود، همین حالا وارد پنل کاربری خود شوید و مرحله ثبت سفارش را به‌آسانی انجام دهید.

ترجمه ترکی آذربایجانی چه کاربردهایی دارد؟

با توجه به فراگیر بودن زبان شیرین ترکی آذربایجانی در کشورهای مختلف، می‌توان چنین برداشت کرد که این زبان در برخی موضوعات تجاری، اقتصادی، علمی، هنری، مالی و حسابداری کاربردهای بسیار زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین کاربردهای ترجمه به زبان ترکی آذربایجانی ترجمه فیلم و انواع فایل صوتی و ویدئویی به زبان ترکی آذربایجانی است. به این صورت شما می‌توانید برای ترجمه انواع محتواهای ویدئویی، صوتی و فیلم‌های سینمایی و سریال‌های موردعلاقه خود به زبان ترکی آذربایجانی اقدام نموده و درنهایت فایل Srt، را برای تماشای محتوای خود با زیرنویس فارسی تحویل بگیرید.

موزه ادبیات آذربایجان

بومی‌سازی و ترجمه سایت به زبان ترکی آذربایجانی

ترجمه سایت یکی دیگر از خدمات مهمی است که به‌عنوان خدمات ویژه ترجمه در شبکه مترجمین ایران انجام می‌شود. این روزها سایت‌ها در فضای مجازی بهترین شکل برای معرفی و ارائه کسب‌وکارها و محصولات به‌حساب می‌آیند به همین منظور اگر کسب‌وکار شما مخاطبان ترک‌زبان زیادی دارد، حتماً با ارائه ترجمه سایت به زبان ترکی آذربایجانی سایت خود را برای ارائه به ترک‌زبان‌ها آماده کنید.

ترجمه همزمان برای معرفی جاهای دیدنی در حوزه گردشگری

از دیگر کاربردهای مفید ترجمه به زبان ترکی آذربایجانی می‌توان به کاربردهای مهم آن در حوزه گردشگری اشاره کرد چراکه ترجمه به زبان ترکی آذربایجانی در هنگام معرفی جاهای دیدنی و گردشگری می‌تواند نقش بسیار مهمی داشته باشد. به همین منظور شما می‌توانید برای ارائه ترجمه همزمان و شفاهی در هنگام برگزاری انواع تورهای گردشگری از خدمات ترجمه همزمان ترجمه شفاهی مترجم‌های حرفه‌ای شبکه مترجمین ایران استفاده کنید و لحظات خوشی را برای گردشگران آذربایجانی به ارمغان بیاورید.

همچنین شما می‌توانید با ارائه ترجمه همزمان محتوای جلسات دوزبانه خود به میهمانان ترک‌زبان، میزبان خوبی برای میهمانان خارجی در طول برگزاری جلسات باشید.

کتابخانه ملی آذربایجان

ترجمه دانشگاهی برای دانشجویان ترک‌زبان

بیشتر دانشجویان ترک‌زبانی که در دانشگاه‌های ایران مشغول به تحصیل هستند تسلط کافی به زبان فارسی ندارند. به همین دلیل دانشجویان ترکی آذربایجانی می‌توانند با ترجمه متون دانشگاهی خود به زبان فارسی و سایر زبان‌های دلخواه فرایند تحصیل و ارائه پروژه‌های خود را در دانشگاه‌ها به سهولت بگذرانند.

خدمات ترجمه ترکی آذربایجانی به زبان‌های زنده دنیا

خدمات ترجمه ترکی آذربایجانی تنها به ترجمه فارسی محدود نمی‌شود چراکه شما می‌توانید برای ترجمه انواع متن‌های آذربایجانی خود به کلیه زبان‌های زنده دنیا از جمله انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، عربی اقدام کنید و در مدت زمان کوتاهی متن ترجمه‌شده خود را به زبان دلخواه تحویل بگیرید.

تحویل سفارش ترجمه آذربایجانی چقدر طول می‌کشد؟

زمان تحویل سفارش ترجمه‌های آذربایجانی به فارسی با توجه کمیت محتوا و تعداد صفحات آن متفاوت خواهد بود اما اگر تعداد 1000 کلمه را به عنوان حداقل محتوای سفارشی در نظر داشته باشیم، زمان تحویل آن تنها یک روز طول خواهد کشید.

اگر شما قصد دارید محتوای ترجمه‌شده خود را در زمان کوتاه‌تری تحویل بگیرید، می‌توانید از خدمات ترجمه فوری شبکه مترجمین ایران استفاده کنید و در نیمی از زمان معمولی سفارش ترجمه خود را تحویل بگیرید.

ترجمه فارسی به ترکی آذربایجانی و ترکی آذربایجانی به فارسی

قیمت ترجمه ترکی آذربایجانی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت ترجمه متون ترکی آذربایجانی با توجه به تعداد کلمات و نوع خدمات انتخابی متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید برای اطلاع یافتن از قیمت دقیق سفارش خود، فایل مورد را در قسمت پنل کاربری برای ما آپلود کنید تا کارشناسان شبکه مترجمین ایران پس از بررسی‌های لازم قیمت نهایی را به شما اطلاع دهند. همچنین شما می‌توانید برای اطلاع از پاسخ پرسش‌های احتمالی خود با شماره تماس 45391000 تماس بگیرید و از راهنمایی‌ کارشناسان و متخصصان ما استفاده کنید.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
متن دیدگاه
CaptchaSecond