خدمات ترجمه ترکی

شبکه مترجمین ایران در زمینه ی ترجمه فارسی به ترکی و ترکی به فارسی خدمات حرفه ای و تخصصی ترجمه ترکی را ارائه می کند. در حقیقت، شبکه مترجمین ایران  تنها شرکتی است که می تواند ترکی را با دقت کامل به زبان فارسی ترجمه کند!

تیم ترجمه ترکی ما از مترجمین ماهر و مجرب بسیاری تشکیل شده است. هر یک از این مترجمین در حوزه ی مشخصی مانند حقوق، امور مالی، پزشکی و غیره تخصص دارند.

کار ترجمه ترکی شما کوچک باشد یا بزرگ فرقی نمی کند، شبکه مترجمین ایران  همیشه برای کمک به شما در زمینه ی ترجمه آماده است. تیم ترجمه ما مترجمین بسیاری دارد که در زمینه ی ترجمه سند تبحر دارند و انواع اسناد مختلف شامل گواهی تولد و فوت، گواهی ازدواج، حکم طلاق، دیپلم های مختلف، و سایر اسناد ترکی که نیاز به ترجمه آنها داشته باشید را ترجمه می نمایند.

ما مهندسین نرم افزار ترکی و ویراستاران ترکی کنترل کیفی داریم که می توانند وب سایت یا محصول نرم افزاری شما را بومی سازی کنند. ما می توانیم هر وب سایتی را به صورت حرفه ای ترجمه کنیم و فرقی نمی کند که وب سایت شما یک وب سایت HTML استاتیک باشد یا یک وب سایت پیشرفته ی مبتنی بر جاوا/PHP/پرل. در عصر جهانی سازی، شما بایستی بومی سازی وب سایت خود به زبان ترکی را مد نظر داشته باشید! بومی سازی وب سایت به ترکی یک سرمایه گذاری مقرون به صرفه محسوب شده و راه آسانی برای گسترش کسب و کار شماست!

ما همچنین خدمات تفسیر، صداگذاری، نسخه برداری ترکی و بهینه سازی موتورهای جستجوی چند زبانه را نیز ارائه می کنیم. فرقی نمی کند که در زمینه ی ترجمه ترکی به چه خدماتی نیاز داشته باشید، ما آن را برای شما فراهم می کنیم.

اطلاعاتی درباره ی ترجمه ترکی

زبان ترکی به گروه زبان های اورال – آلتائیک تعلق داشته و با زبان های فنلاندی و مجارستانی نیز قرابت دارد. ترکیب با الفبای لاتین نوشته می شود و زبان 90 درصد جمعیت ترکیه است. زبان های محلی قفقازی و کردی، عربی، یونانی، لادینو و آمریکایی نیز جزء 70 زبان دیگری هستند که در این کشور متکلمینی را به خود اختصاص داده اند. جوامعی که به این زبان ها صحبت می کنند از آسیای میانه تا شرق و شمال شرقی و به خصوص تا غرب پراکنده هستند. از زمان های باستان تا کنون ترکی بر زبان های فارسی میانه و زبان های مختلف متعددی تأثیر گذاشته و جایگزین برخی از زبان های هند و اروپایی قفقاز و آناتولی شده است. پس از پذیرش اسلام، اثر عربی و فارسی بر زبان ترکی مشهود است.

از حدود اواخر قرن نوزدهم، نگارش ترکی معاصر مانند ترکی ترکیه، ترکی آذربایجان و ترکی قزاقستان بر مبنای زبان های بومی ترکی شکل گرفته است.