بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

بیش از یک دهه است که به عنوان یگانه دارنده استاندارد جهانی ISO 17100 در ایران، با تیمی متشکل از مترجمین حرفه‌ای در سه سطح برنز، نقره‌ای و طلایی، مهم‌ترین ترجمه‌‎‌های برندهای معتبر را انجام داده‌ایم و متون مختلف را برای انتشار در ژورنال‌های معتبر ترجمه کرده‌‌ایم. مترجمین ما از اهمیت ترجمه‌های شما آگاه‌اند و شما می‌توانید بازتاب این آگاهی را در کیفیت و دقت ترجمه‌های‌شان، به‌وضوح، مشاهده کنید.

 

امکان ترجمه حرفه‌ای با هر بودجه

سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه‌ای با 3 کیفیت را فراهم کرده است.

ترجمه طلایی

ترجمه حرفه ای تخصصی طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

ترجمه نقره اي

ترجمه برای رشته های تخصصی نقره ای

ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي تا 70% تخصصي. مناسب براي پروژه و پايان نامه، ترجمه با کيفيت خيلي خوب

ترجمه برنز

ترجمه دانشجویی برنز

ترجمه انگليسي به فارسي دانشجويي، ترجمه ارزان با مترجم هاي تازه کار، مناسب براي مطالب عمومي، ترجمه خوب

اگر می‌خواهید ترجمه تخصصی تمام عیاری را تحویل بگیرید و بتوانید آن را با افتخار در معتبرترین ژورنال‌های بین‌الملی منتشر کنید، می‌توانید به تیم ترجمه تخصصی ترنسنت اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند متن تخصصی‌تان مربوط به کدام گرایش از کدام رشته است، در هر صورت، می‌توانید ترجمه آن را، با خیال راحت، به ما بسپارید. در تیم ترجمه تخصصی ترنسنت، مترجمان متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و کارتان را به تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد.

رشته برق در چهار گرایش قدرت، الکترونیک، مخابرات و کنترل، همواره، متخصصین زیادی را به خود اختصاص داده است. شبکه مترجمین ایران به یاری متخصص‌های این حوزه آمده است تا با ارائه خدمات تخصصی ترجمه برق، درک متون تخصصی این حوزه را برای افراد آسان‌تر کند.
تماس با کارشناس فروش
45391222 021

  شبکه مترجمین ایران، ارائه‌دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقالات و متون تخصصی رشته برق است. ما سفارش‌های شما را به مترجمان دانش‌آموخته رشته برق می‌سپاریم تا با استفاده از دانش زبان خود و آگاهی از لغات تخصصی این رشته، باکیفیت‌ترین ترجمه را ارائه دهیم. اگر شما هم برای ترجمه متن‌های تخصصی برای حوزه برق به راهنمایی نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا در مورد فرایند ترجمه، کاربرد ترجمه برق در حوزه‌های مختلف و همچنین قیمت و نحوه سفارش آن با شما بیشتر صحبت کنیم.

ترجمه تخصصی رشته برق و الکترونیک

فرایند ترجمه تخصصی حوزه برق

علاوه بر این، شبکه مترجمین ایران، ارائه‌دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقالات و متون تخصصی رشته برق است. ما سفارش‌های شما را به مترجمان دانش‌آموخته رشته برق می‌سپاریم تا با استفاده از دانش زبان خود و آگاهی از لغات تخصصی این رشته، باکیفیت‌ترین ترجمه را ارائه دهیم. اگر شما هم برای ترجمه متن‌های تخصصی برای حوزه برق به راهنمایی نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا در مورد فرایند ترجمه، کاربرد ترجمه برق در حوزه‌های مختلف و همچنین قیمت و نحوه سفارش آن با شما بیشتر صحبت کنیم.

در نظر داشته باشید که مهم‌ترین تفاوت یک ترجمه به دست مترجمان باسابقه و ترجمه به دست مترجم عادی در فرایند معادل‌یابی به چشم می‌آید چراکه مترجم‌هایی که سابقه و تجربه کافی در حوزه ترجمه متون تخصصی رشته برق را دارند برای مثال می‌دانند که عبارت ionizing radiation را باید به «تابش یونیزه‌کننده» ترجمه کنند.

 

ترجمه تخصصی برق چه کاربردهایی دارد؟

دانشجویانی که در گرایش‌های مختلف رشته تخصصی برق مشغول به تحصیل هستند، باید این نکته را مدنظر داشته باشند که ترجمه دانشگاهی و تخصصی متون علمی رشته برق در حوزه‌های متفاوتی تقسیم‌بندی می‌شوند. در ادامه مهم‌ترین کاربردهای ترجمه تخصصی در حوزه‌های کاربرد برق را بررسی کرده‌ایم.

ترجمه متون تخصصی مهندسی کنترل و مهندسی مخابرات

ترجمه تخصصی متونی که در حوزه مهندسی کنترل و مهندسی مخابرات نوشته‌شده‌اند، پر از مفاهیم و اطلاعات تخصصی هستند که به حوزه بهینه‌سازی سیستم‌های الکترونیکی، سیستم‌های فازی، ژنراتور، ترانزیستور، رادار و شبکه‌های عصبی مربوط می‌شوند. به همین منظور مترجمی که قصد دارد چنین متن‌هایی را ترجمه کند باید در ابتدا اطلاعات لازم و کافی در خصوص این رشته تخصصی داشته باشد تا بتواند در زمان معادل‌یابی و ریشه‌یابی کلمات بهترین کلمات و عبارات را ترجمه کند.

شما می‌توانید برای ارائه ترجمه‌ای روان و مفهومی در حوزه برق و الکترومغناطیس از بهترین و مطمئن روش ترجمه یعنی سفارش آنلاین ترجمه متن تخصصی در حوزه برق استفاده کنید.

ترجمه تخصصی رشته برق قدرت

ترجمه متون برق برای پیشبرد اهداف تجاری سازمان‌ها

 

بیشتر افرادی که در حوزه‌های که با رشته مهندسی برق مربوط است سروکار دارند، برای خرید کالاهای موردنیاز و حتی بالا بردن دانش تخصصی خود در حوزه برق، می‌بایستی تا اطلاعات کافی در خصوص سیستم‌های بهینه‌سازی، سیستم‌های فازی، ادوات رسانا و نیمه‌رسانا و خطوط انتقال نیرو داشته باشند. به همین منظور ترجمه مقاله و متون به‌روزی که در حوزه مهندسی برق به انتشار می‌رسد می‌تواند تا به‌عنوان یکی از ابزارهای مهم برای کسب‌وکار به‌حساب بیاید.

حال شما می‌توانید برای ترجمه کلیه متن‌های تخصصی خود از خدمات ترجمه متن تخصصی برق شبکه مترجمین ایران استفاده کنید و در مدت‌زمانی کوتاه متون ترجمه‌شده خود را تحویل بگیرید.

ترجمه کاتالوگ و بروشور راهنمای قطعات و تجهیزات

ترجمه تخصصی کاتالوگ برای قطعات و تجهیزات برق

از مهم‌ترین موارد استفاده برای ترجمه تخصصی رشته برق، می‌توان به ترجمه دفترچه‌های راهنما، بروشور راهنمای استفاده از قطعات و تجهیزات اشاره کرد.

بسیاری از وسایل برقی و قطعات و تجهیزات کارخانه‌ای که تولید داخلی نیستند، دفترچه راهنمای قطوری دارند که طرز استفاده از این ابزار را به مخاطبان آموزش داده است. شما می‌توانید برای ترجمه کاتالوگ و بروشور کلیه محصولات و تجهیزاتی که به حوزه برق مرتبط هستند از طریق شبکه مترجمین ایران اقدام کنید.

عبارت مبدا ترجمه عبارت
downlinked data داده های فرستاده شده از ماهواره
geoid زمین واره
Selective Iterated Boundary Locator مرزیاب انتخابی تکرارشونده
Etalon Passband گذردهنده اتالون
precision linear drive تشکیل دقیق خطی
attenuated backscatter coefficient ضریب پراکنش بازگشتی تصحیح شده
Hybrid Extinction Retrieval Algorithm الگوریتم ترکیبی بازیابی ضریب جذب
Imaging Infrared Radiometer پرتوسنج تصویربرداری فروسرخ
Scene Classification Algorithm الگوریتم طبقه بندی رویداد
breaking capacity قدرت قطع
Nominal input range محدوده ورودی نامی
Maximum Permissible Exposure حداکثر میزان مجاز تابش
Occupational Safety and Health Administration سازمان ایمنی و بهداشت شغلی
electronic data processing center مرکز پردازش دادة الکترونیک
silicon pressure sensors حسگرهای فشار سیلیکونی
intensive particle ادات شدت
elevation map نقشه ارتفاع سطح
Selective Iterated Boundary Locator مرزیاب انتخابی تکرارشونده
Photomultiplier tube ضرب کننده نوری
payload ظرفیت ترابری

اعزام مترجم همزمان متخصص در حوزه برق

شرکت‌هایی که به‌صورت تخصصی در حوزه برق و الکترونیک فعالیت می‌کنند، در صورت همکاری با شرکت‌های بین‌المللی در خارج از کشور نیازمند حضور یک مترجم حرفه‌ای در تیم خود هستند تا برای مکاتبات اداری و ترجمه اسناد حقیقی و حقوقی بتواند شرکت را همراهی کند.

اگر شما از حضور مترجم در شرکت خود بهره نمی‌برید می‌توانید برای برگزاری جلسات بین‌المللی اینترنتی و حضورری خود از خدمات ترجمه همزمان شبکه مترجمین ایران استفاده کنید و با همراهی مترجم‌های شفاهی ما، جلسات خود را به‌صورت دوزبانه برگزار کنید.

ترجمه تخصصی رشته برق کنترل

ترجمه فوری متون تخصصی رشته برق

بیشتر افرادی که برای ترجمه فوری و تخصصی متون خود در حوزه رشته برق اقدام می‌کنند. زمان دقیق و کافی برای ارائه ترجمه‌های خود ندارند، به همین دلیل شبکه مترجمین ایران با فراهم کردن امکان ثبت سفارش ترجمه فوری این امکان را به افراد داده تا بتوانند متن‌های ترجمه‌شده خود را در نیمی از زمان معمول تحویل بگیرند.

هزینه ترجمه فوری به نسبت ترجمه در زمان عادی کمی بیشتر است اما کیفیت این نوع از ترجمه به نسبت زمان ترجمه آن با ترجمه عادی تفاوتی ندارد. در نظر داشته باشید که در صورت بالا بودن حجم محتوا برای ترجمه فوری، تیم مترجمان شبکه مترجمین ایران سفارش شما را به‌صورت گروهی و با در نظر گرفتن بهترین ترجمه موجود انجام خواهند داد.

چه سازمان‌هایی از خدمات ترجمه تخصصی برق شبکه مترجمین ایران استفاده کرده‌اند؟

شبکه مترجمین ایران به‌عنوان یکی از سامانه‌های پیشرو در حوزه ترجمه متون حوزه برق طی سالیان گذشته با برندها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی همکاری‌های موفقیت‌آمیزی را تجربه کرده است. از جمله مهم‌ترین سازمان‌هایی که برای ترجمه متون تخصصی خود با شبکه مترجمین ایران همکاری داشته‌اند می‌توان به سازمان‌هایی چون دانشگاه امیرکبیر، فرآوران همگام، الوند سازه حرا هرمزگان، دانشگاه علم و صنعت، انجمن تعمیرکاران ایران، توسعه اعتماد مبین، هواوی، وزارت نیرو و شرکت مخابرات یاسوج اشاره کرد.

نحوه سفارش ترجمه تخصصی حوزه برق از شبکه مترجمین ایران 

شبکه مترجمین ایران ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی برق

شما می‌توانید برای سفارش ترجمه متن تخصصی حوزه برق در شبکه مترجمین ایران، همین حالا وارد پنل کاربری خود شوید و با انتخاب نوع خدمات ترجمه موردنیاز خود مراحل ثبت سفارش را تکمیل کنید. در نظر داشته باشید که شما می‌توانید برای اطلاع پیدا کردن از زمان دقیق تحویل متن ترجمه‌شده و همچنین قیمت نهایی متن سفارشی، فایل خود را آپلود کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان شبکه مترجمین ایران به شما اطلاعات نهایی را ارائه دهند.

 

شبکه مترجمین ایران ارائه دهنده بهترین خدمات ترجمه تخصصی حوزه برق 

شبکه مترجمین ایران با بیش از 30 هزار مترجم حرفه ای در تمامی زمنیه ها بهترین سرویس های ترجمه تخصصی را ارائه می دهد. اگر تمایل دارید که متن، کتاب و مقاله ترجمه کنید کافی است که سفارش خود را ثبت کنید تا بهترین مترجم ها در رشته برق کار شما را با بهترین کیفیت ترجمه و تحویل دهند.

 

 

  سوالات متداول

در زمینه برق متن شما به دست مترجمان حرفه‌ای و خبره‌ای ترجمه می‌شود که بیش از 10 سال در زمینهٔ ترجمه سابقه‌ دارند.
به طور میانگین برای ترجمه متون در زمینه برق نسبت 1000 کلمه در 24 ساعت در نظر گرفته می‌شود.
در زمینه برق مترجم ابتدا با تسلط و مهارت کافی در خصوص ترجمه متون سعی در روخوانی و درک کلی متن اصلی می‌کند و در قدم بعدی با استخراج اصطلاحات و لغات تخصصی متن مراحل معادل‌یابی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.
قیمت خدمات ترجمه در شبکه مترجمین ایران با توجه به تعداد صفحات و تعداد کلمات آن محاسبه می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از هزینه نهایی سفارش خود قبل از پرداخت فایل سفارش خود را در قسمت پنل کاربری آپلود کنید.
بله، در نظر داشته باشید که کیفیت ترجمه فوری هیچ تفاوتی با ترجمه در زمان معمولی ندارد چرا که مترجم نهایت دقت و تمرکز خود را برای ترجمه و برگردان متن به فارسی یا سایر زبان‌ها می‌گذارد تا در نهایت یک متن روان و سلیس را به مشتری خود ارائه دهد.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
متن دیدگاه
CaptchaSecond