بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

بیش از یک دهه است که به عنوان یگانه دارنده استاندارد جهانی ISO 17100 در ایران، با تیمی متشکل از مترجمین حرفه‌ای در سه سطح برنز، نقره‌ای و طلایی، مهم‌ترین ترجمه‌‎‌های برندهای معتبر را انجام داده‌ایم و متون مختلف را برای انتشار در ژورنال‌های معتبر ترجمه کرده‌‌ایم. مترجمین ما از اهمیت ترجمه‌های شما آگاه‌اند و شما می‌توانید بازتاب این آگاهی را در کیفیت و دقت ترجمه‌های‌شان، به‌وضوح، مشاهده کنید.

 

امکان ترجمه حرفه‌ای با هر بودجه

سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه‌ای با 3 کیفیت را فراهم کرده است.

ترجمه طلایی

ترجمه حرفه ای تخصصی طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

ترجمه نقره اي

ترجمه برای رشته های تخصصی نقره ای

ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي تا 70% تخصصي. مناسب براي پروژه و پايان نامه، ترجمه با کيفيت خيلي خوب

ترجمه برنز

ترجمه دانشجویی برنز

ترجمه انگليسي به فارسي دانشجويي، ترجمه ارزان با مترجم هاي تازه کار، مناسب براي مطالب عمومي، ترجمه خوب

اگر می‌خواهید ترجمه تخصصی تمام عیاری را تحویل بگیرید و بتوانید آن را با افتخار در معتبرترین ژورنال‌های بین‌الملی منتشر کنید، می‌توانید به تیم ترجمه تخصصی ترنسنت اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند متن تخصصی‌تان مربوط به کدام گرایش از کدام رشته است، در هر صورت، می‌توانید ترجمه آن را، با خیال راحت، به ما بسپارید. در تیم ترجمه تخصصی ترنسنت، مترجمان متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و کارتان را به تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد.

مهندسی صنایع یکی از رشته های مهم و پرطرفدار دانشگاهی است که هر ساله دانشجویان زیادی را برای ادامه تحصیل به خود جذب می کند. این رشته با گرایش های مدیریت سیستم و بهره‌وری، آینده‌پژوهی، بهینه‌سازی سیستم‌ها، سیستم‌های سلامت، سیستم‌های مالی، لجستیک و زنجیره تأمین، مدل‌سازی سیستم‌های کلان، مدیریت پروژه و مدیریت نوآوری و فناوری در دانشکده های مختلف مهندسی صنایع کشور تدریس می شود.
تماس با کارشناس فروش
45391222 021

مهندسی صنایع دانشی است که می‌کوشد با تلفیق مهندسی، اقتصاد، ریاضی و مدیریت کارایی سیستم‌های تولیدی و فرایندهای سازمان را بهبود بخشد. مهندسی صنایع از جمله علوم مهمی است که مهندسان و محققان آن برای اطلاع از علوم نوین این حوزه می‌بایستی با مطالعه منابع خارجی از جمله مقالات، کتب و رفرنس‌های غیرفارسی استفاده کنند. به همین دلیل شبکه مترجمین ایران به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی خدمات مفیدی در حوزه ترجمه متون تخصصی مهندسی صنایع ارائه کرده تا به این صورت دانشجویان و افراد خبره در این حوزه بتوانند با ترجمه متون خود به جدیدترین منابع این علوم مسلط شوند.

ترجمه تخصصی رشته مهندسی صنایع

ترجمه تخصصی متون مهندسی صنایع ویژه دانشجویان

ترجمه تخصصی متون مرتبط با علوم مهندسی صنایع برای آن دسته از عزیزانی که قصد دارند متون تخصصی و مرتبط خود را در حوزه مهندسی صنایع ترجمه کنند، بسیار به کار می‌آید چراکه بیشتر دانشجویان و متخصصان این حوزه برای مطالعه و انجام تحقیقات علمی خود نیاز به مطالعه و ترجمه مقالات علمی، کتب تخصصی و حتی تماشای فیلم‌ها و ویدئوهای مرتبط را دارند.

ترجمه انگلیسی مقالات مهندسی صنایع

رشته مهندسی صنایع به‌عنوان یکی از رشته‌های برتر حوزه مهندسی در خارج از کشور نیز طرفداران خاص خودش را دارد، چراکه این علم مهندسی محققان و مدرسان مختلفی را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده که هرکدام با تألیف کتب ارزشمند و مقالات علمی نگاه تازه‌ای به نظریه‌های این علم وارد می‌کنند.

در همین راستا دانشجویان ایرانی برای به‌روز نگه‌داشتن علم و اطلاعات خود نیاز دارند تا بامطالعه ترجمه مقاله ‌های جدید حوزه مهندسی صنایع، علم و اطلاعات خود را گسترده‌تر از قبل کنند.

ترجمه کتاب‌های تخصصی مهندسی صنایع

کتاب‌ها همیشه زبان گویای نویسنده‌ها و محققانی هستند که دانش و تجربیات خود را به قلم درآورده‌اند. به همین جهت مطالعه کتاب‌های تخصصی علوم مختلف می‌تواند به آن دسته از عزیزانی که قصد دارند با تجربیات و نظریه‌های متفاوت آشنا شوند، بسیار کمک ‌کند. به همین منظور، شبکه مترجمین ایران با همراهی بهترین مترجم‌های حوزه ترجمه کتاب این امکان را برای دانشجویان و اساتید محترم فراهم کرده تا بتوانند برای ترجمه نسخه زبان‌اصلی کتاب‌های خود راه‌حل حرفه‌ای و ساده‌ای پیش روی خود داشته باشند.

ترجمه تخصصی کتاب های رشته مهندسی صنایع

اعزام مترجم همزمان ویژه سمینارها و جلسات شرکت‌ها

بیشتر سازمان‌ها و شرکت‌های بین‌المللی که حوزه فعالیت مرتبطی در خصوص مهندسی صنایع دارند. سعی می‌کنند تا با شرکت ها و سازمان هایی که در خارج از ایران فعالیت می‌کنند نیز همکاری داشته باشند.

ترجمه همزمان ویژه مهندسی صنایع

این دسته از شرکت‌ها، برای برگزاری جلسات اسکایپی، جلسات حضوری و یا حضور در سمینارهای تخصصی نیازمند یک مترجم همزمان متخصص هستند تا به واسطه حضور او بتوانند محتوای کلی جلسات خود را به بهترین شکل ممکن و به‌صورت همزمان ترجمه کنند.

به این صورت کلیه حضار جلسات می‌توانند از صورت‌جلسات و محتوای بحث شده اطلاع کافی داشته باشند. شبکه مترجمین ایران با همراهی بهترین مترجم‌های شفاهی که تسلط دقیق و کافی به زبان موردنظر دارند، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا به‌صورت کاملاً حرفه‌ای مکالمات و بحث‌های مهم جلسات تخصصی مهندسان صنایع را ترجمه کنند.

ترجمه نامه‌های اداری

در راستای فعالیت‌های بین‌المللی شرکت‌های ایرانی با همکارانی که در خارج از کشور حضور دارند، ترجمه مکاتبات اداری، نامه‌ها و ایمیل‌های رسمی از جمله نیازهای اساسی و مهمی است که می‌بایستی باتجربه و تخصص حرفه‌ای یک مترجم انجام پذیرد.

ترجمه نامه مهندسی صنایع

شما می‌توانید برای ترجمه انواع نامه، نقل‌قول، مسیج‌های کوتاه و یا ایمیل‌هایی که حاوی اطلاعات مهمی هستند از همراهی مترجم‌های حرفه‌ای ما استفاده کنید.

ترجمه قراردادهای بین‌المللی

همکاری با شرکت‌هایی که در خارج از ایران حضور دارند، بدون عقد قرارداد رسمی امکان‌پذیر نیست. به همین منظور و برای جلوگیری از پیش‌آمدهای قانونی در خصوص مواد قانونی و تبصره‌های موجود در قرارداد، بهترین راه ترجمه متن قرارداد به هر دو زبان است.

ترجمه حقوقی قراردادهای بین‌المللی نیازمند دانش تخصصی افرادی است که اشراف کامل به بحث‌های حقوقی دارند به همین منظور پیشنهاد ما این است که برای ترجمه حرفه‌ای قراردادهای منعقدشده حتماً از خدمات ترجمه تخصصی استفاده کنید.

ترجمه کاتالوگ رشته حقوق و صنایع

چه شرکت‌هایی سابقه همکاری با شبکه مترجمین ایران را دارند؟

شبکه مترجمین ایران به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین سامانه‌های ثبت سفارش آنلاین ترجمه، در طول سالیان گذشته با سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر در حوزه مهندسی صنایع همکاری موفقیت‌آمیز داشته است.

از برخی از مهم‌ترین شرکت‌ها و مؤسساتی که ترجمه تخصصی صنایع خود را به ما سپرده‌اند می‌توان به شرکت گلف اجنسی ایران، همراه اول، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، شرکت زرماکارون، مرکز خدمات الکترونیک سامان، مهندسین مشاور صنایع وسائط نقلیه (خودرو) ایران، تجارت الکترونیک پارسیان (پککو)، شرکت مهرکام پارس، مرکز کاهش وزن سیبیتا، شرکت بازارگان کالا، موسسه مطالعات بين المللي انرژي، شیرالات ایران دوش، صنایع امرسان ، کشت و صنعت نفیس،شرکت ایواز آریان گستر، گروه تولیدی ب.آ اشاره کرد.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
متن دیدگاه
CpatchaSecond

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه GALA

دارنده استاندارد ISO 17100