ما مدتی است که صفحه اینستاگرام شبکه مترجمین ایران را با رویکردی مناسب این شبکه اجتماعی به روزسانی می‌کنیم. در این رسانه سعی می‌کنیم مطالب آموزشی، مناسبتی و جذاب منتشر کنیم. مثلاً، همین اواخر جلسه بازدید بازرس ایزو در موسسه برگزار شد که ما آن را در این ویدیو بازنشر کردیم:


یا همین دیروز اصطلاحی که تازگی ها به آن برخورده بودیم را با شما به اشتراک گذاشتیم. همراهان صفحه هم ابراز لطف کردند و پیشنهادهای ترجمه خودشان را در کامنت ها برای ما نوشتند.


معمولا خبرهای مربوط به آزمون استخدام مترجم خودمان را هم در اینستاگرام می‌گذاریم. گاهی اوقات هم تست های نکته دار زبان انگلیسی را کار می کنیم؛ مثلاً این تست نکته دار را بخوانید:


بسیاری از کاربران و مترجمان ترنسنت صفحه ما را دنبال کرده‌اند که از آنها صمیمانه سپاسگزاریم. خوشحال می‌شویم با شما نیز در این صفحه همراه باشیم.


آرشیو اخبار ترجمه

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

 
در شبکه مترجمین ما خود را ملزم به پیشرو بودن و به روز بودن کرده ایم، بر همین اساس است که اولین های زیادی را در کار نامه خود داریم: اولین سایت ترجمه آنلاین، اولین موسسه دریافت کننده استاندارد EN15038، اولین سیستم سفارش ترجمه رسمی آنلاین، اولین سیستم ترجمه همزمان آنلاین و ...

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه GALA

دارنده استاندارد ISO 17100