ما مدتی است که صفحه اینستاگرام شبکه مترجمین ایران را با رویکردی مناسب این شبکه اجتماعی به روزسانی می‌کنیم. در این رسانه سعی می‌کنیم مطالب آموزشی، مناسبتی و جذاب منتشر کنیم. مثلاً، همین اواخر جلسه بازدید بازرس ایزو در موسسه برگزار شد که ما آن را در این ویدیو بازنشر کردیم:


یا همین دیروز اصطلاحی که تازگی ها به آن برخورده بودیم را با شما به اشتراک گذاشتیم. همراهان صفحه هم ابراز لطف کردند و پیشنهادهای ترجمه خودشان را در کامنت ها برای ما نوشتند.


معمولا خبرهای مربوط به آزمون استخدام مترجم خودمان را هم در اینستاگرام می‌گذاریم. گاهی اوقات هم تست های نکته دار زبان انگلیسی را کار می کنیم؛ مثلاً این تست نکته دار را بخوانید:


بسیاری از کاربران و مترجمان ترنسنت صفحه ما را دنبال کرده‌اند که از آنها صمیمانه سپاسگزاریم. خوشحال می‌شویم با شما نیز در این صفحه همراه باشیم.


آرشیو اخبار ترجمه

مترجمین برای استخدام در شبکه مترجمین راه دشواری طی می کنند. ابتدا باید در آزمون زبان شرکت کنند، در صورت کسب حداقل مورد تایید، در آزمون ترجمه تخصصی، ویراستاری و کامپیوتر شرکت می کنند و سپس چند سفارش را به شکل آزمایشی انجام می دهند.

سوالات متداول

برای دریافت ایزو شرکت باید متعهد به حفظ محرمانگی سفارشات، رعایت استانداردهای ترجمه در سطح جهانی ، قابل پیگیری بودن تمامی مراحل سفارش و پیاده‌سازی بهترین روش برای ارتباط مشتری با مترجم باشد.
سرعت انجام کار در ترجمه‌های فوری دو برابر و عملاً زمان سفارش بدون کاهش کیفیت نصف می‌شود. لازم به ذکر است، زمان‌بندی ترجمه توسط یک مترجم مدنظر است و در صورتی که سرعت بیشتری مورد تقاضا باشد می‌توان ترجمه را به شکل تیمی انجام داد.
سفارش‌ها بر اساس تعداد کلمات، زبان مبدا و مقصد ، زمان تحویل سفارش و زمینه سفارش قیمت‌گذاری می‌شود.
برای دریافت راهنمایی می‌توانید با شماره تماس‌های: 02188808314 و 02188808738 بخش فروش تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه GALA

دارنده استاندارد ISO 17100