یکی از خدمات ارائه‌شده در شبکه مترجمین ایران ترجمه متون مختلف در زمینه‌های متنوع تخصصی از فرانسه به فارسی و از فارسی به فرانسه است. ترجمه و برگرداندن انواع متون تنها به زبان انگلیسی محدود نمی‌شود، چرا که بسیاری از افراد با توجه به سفرها، تحقیق و جست‌وجو و همچنین علایق شخصی خود به دنبال ترجمه و حتی یادگیری زبان‌های متفاوت و غیرانگلیسی مانند فرانسه هستند.

زبان فرانسوی، ‌زبان مادری ملت فرانسه است. اما صحبت به زبان فرانسه به این کشور محدود نمی‌شود. بخش‌هایی از کشورهای بلژیک و سوئیس به زبان فرانسه تکلم می‌کنند و زبان فرانسه در کشورهای کوچک لوکزامبورگ و موناکو زبان رسمی محسوب می‌گردد با این تفاسیر می‌توانیم به راحتی به اهمیت این زبان پی ببریم.

پرچم کشورهای فرانسه زبان

در ادامه همراه ما باشید تا در مورد فرایند ترجمه به زبان فرانسه، کاربر و هزینه آن بیشتر با شما صحبت کنیم.

فرایند ترجمه فرانسه به چه صورت انجام می‌شود؟

یکی از مهم‌ترین خدماتی که شبکه مترجمین ایران در خصوص ترجمه متن انجام می‌دهد، این است که انواع متن‌های فرانسوی را به زبان فارسی و حتی انگلیسی ترجمه می‌کند. فرایند ترجمه متن‌های فرانسوی همانند خدمات ترجمه متن فارسی است که در ادامه به بررسی جزئی‌تر هر یک از این خدمات خواهیم پرداخت.

ترجمه فرانسه به فارسی

ترجمه فرانسه به فارسی مهم‌ترین و کاربردی‌ترین انواع ترجمه متن به فرانسوی است. این نوع از ترجمه برای آن دسته از عزیزانی که متن‌های زبان‌اصلی دارند به کار می‌آید، چرا که مترجمان شبکه مترجمین ایران باسابقه‌ای درخشان در ترجمۀ متن‌های فرانسوی، توانایی این را دارند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن متن‌های شما را ترجمه کنند.

ترجمه فارسی به فرانسه

ترجمه فارسی به فرانسه از جمله سخت‌ترین انواع ترجمه متن به زبان‌های خاص به‌حساب می‌آید که در شبکه مترجمین ایران به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. شما می‌توانید برای ترجمه فرانسوی مقالات خود جهت چاپ در نشریات فرانسوی‌زبان به ما اعتماد کنید تا با ارائه ترجمه‌ای سلیس و روان سواد و دانش خود را به دنیا نشان دهید.

برج ایفل و پرچم فرانسه

ترجمه متن انگلیسی به فرانسه و فرانسه به انگلیسی

ترجمه متن فرانسوی به زبان انگلیسی یکی از ویژه‌ترین خدماتی است که مترجم‌های شبکه مترجمین ایران به راحتی از پس آن برمی‌آیند. شما می‌توانید برای ترجمه انواع اسناد و مکاتبات اداری خود از فرانسه به انگلیسی و بالعکس خدمات شبکه مترجمین ایران را انتخاب کنید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان متن ترجمه‌شده خود را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

کاربرد ترجمه متن فرانسوی

یکی از مهم‌ترین کاربردهای ترجمه متن فرانسوی به فارسی در ترجمه فیلم به چشم می‌آید. چرا که ترجمه انواع فیلم، ویدئو و حتی پادکست‌های فرانسوی در شبکه مترجمین ایران انجام خواهد شد و مترجمان حرفه‌ای در زمینهٔ ترجمه فیلم و سریال می‌توانند فایل زیرنویس نیز برای ویدئوها آماده کنند.

از دیگر کاربردهای مفید ترجمه فرانسوی به فارسی می‌توان به ترجمه کتاب و متن‌های ادبی و علمی اشاره کرد؛ زیرا شبکه مترجمین ایران می‌تواند جدیدترین کتاب‌ها و متون منتشرشده ادبی و علمی فرانسوی و کتابهای کودکان به فرانسه را در کوتاه‌ترین زمان به بهترین شکل ممکن ترجمه کند.

کتاب‌های فرانسوی کودک

ترجمه متن‌های فرانسوی می‌تواند در حوزه‌های مختلف تجاری و اقتصادی از جمله ترجمه قراردادها، تفاهم‌نامه‌ها، اسناد شرکت‌ها، متن شراکت سازمان‌ها، پیشنهادهای خرید و فروش به صورت مزایده و مناقصه، گزارش‌های حسابداری و صورت‌جلسات باشند، که به راحتی توسط تیم مترجم‌های شبکه مترجمین ایران قابل ترجمه هستند.

همچنین، اگر شما تمایل دارید از محتوای سایت‌های فرانسوی اطلاع پیدا کنید و یا سایت خود را به فرانسوی ترجمه کنید، می‌توانید با سفارش ترجمه سایت محتوای سایت خود را به زبان فرانسوی نیز ارائه کنید.

شبکه مترجمین توانایی ترجمه کامل سایت‌های ایستا و پویا (استاتیک یا داینامیک) را از فرانسه به فارسی و از فارسی به فرانسوی دارد و تضمین می‌کند که مفاهیم پیچیده تجاری و اقتصادی مورد نظر شما، در ترجمه گم‌نشود و به‌درستی انتقال پیدا کند.

ما در بخش‌های تبلیغات و آگهی‌های بازرگانی نیز خدمات ترجمه‌ای ارائه می‌دهیم و قادریم آگهی‌های چاپی یا اینترنتی یا سایر نوشته‌های تبلیغاتی را از فارسی به فرانسه ترجمه کنیم.

همچنین شبکه مترجمین ایران می‌تواند متون صنعتی و فنی موجود، مانند دفترچه‌های راهنما، کاتالوگ‌ها، بروشورها، طرح‌های شماتیک‌ و موارد مشابه را از فرانسه به فارسی و از فارسی به فرانسه ترجمه کند. مترجمان ما به اصطلاحات فنی و صنعتی آشنا هستند و می‌توانند ترجمه‌ فرانسوی روانی به مشتریان ارائه کنند.

کاتالوگ آیفون به زبان فرانسه

هزینه ترجمه متن به زبان فرانسوی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه ترجمه انواع متن به زبان فرانسه با توجه به نوع محتوا (کتاب، مقاله، فیلم و صوت و یا متن) و نوع خدمات انتخابی (سطح کیفی طلایی، نقره‌ای و برنز) متفاوت خواهد بود؛ اما، هزینه ترجمه انواع متن به فرانسوی و یا فارسی به نسبت تعداد کلماتی که دارد محاسبه می‌شود.

در نظر داشته باشید که برای محاسبه قیمت کلی، حتماً بایستی متن در پنل کاربری ارسال شود تا کارشناسان ما بتوانند با بررسی کلی متن هزینه را محاسبه و اطلاع‌رسانی کنند.

اطلاع از قیمت‌های جهانی ترجمه فرانسه در سایت معتبر translated.com

نوع ترجمه قیمت ترجمه فرانسه هر کلمه قیمت ترجمه فرانسه هر صفحه
ترجمه فرانسه به فارسی 1,818 ريال 454,323 ريال
ترجمه فارسی به فرانسه 2,358 ريال 589,263 ريال

زمان ترجمه متن فارسی به فرانسه چقدر زمان می‌برد؟

زمان ترجمه متن به فرانسوی به نسبت حجم محتوا و تعداد صفحات آن متفاوت است؛ مثلاً، اگر بخواهیم 5 صفحه را به‌عنوان حداقل محتوا در نظر بگیریم، زمان تحویل سفارش 4 روز خواهد بود.

در صورتی که قصد دارید اسناد و مدارک خود را به فرانسه ترجمه کنید، می‌توانید به سایت دارالترجمه رسمی فرانسه ساترا مراجعه کنید.

همچنین اگر برای تحویل متن‌های ترجمه‌شده خود عجله دارید، بهترین راه انتخاب خدمات ترجمه فوری است چرا که نیروهای متخصص ما توانایی این را دارند تا متن‌های شما را در نیمی از زمان معمول و به شکل فوری ترجمه کنند. البته لازم است بدانید که هزینه ترجمه فوری فرانسه به نسبت ترجمه در زمان معمولی کمی بیشتر است.

نحوه سفارش ترجمه متن به فرانسه در شبکه مترجمین ایران

برای سفارش خدمات ترجمه متن تنها کافی است وارد پنل کاربری خود شوید و پس از انتخاب نوع خدمات درخواستی و ارسال فایل موردنظر، تکمیل سفارش خود را انجام دهید. شما می‌توانید در صورت نیاز با شماره تماس 45391000 تماس بگیرید تا کارشناسان شبکه مترجمین ایران در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی شما باشند.