بزرگترین سایت ترجمه تخصصی آنلاین کشور‎

بیش از یک دهه است که به عنوان یگانه دارنده استاندارد جهانی ISO 17100 در ایران، با تیمی متشکل از مترجمین حرفه‌ای در سه سطح برنز، نقره‌ای و طلایی، مهم‌ترین ترجمه‌‎‌های برندهای معتبر را انجام داده‌ایم و متون مختلف را برای انتشار در ژورنال‌های معتبر ترجمه کرده‌‌ایم. مترجمین ما از اهمیت ترجمه‌های شما آگاه‌اند و شما می‌توانید بازتاب این آگاهی را در کیفیت و دقت ترجمه‌های‌شان، به‌وضوح، مشاهده کنید.

 

امکان ترجمه حرفه‌ای با هر بودجه

سایت ترجمه تخصصی شبکه مترجمین ایران برای حمایت از مشتریان خود امکان ترجمه حرفه‌ای با 3 کیفیت را فراهم کرده است.

ترجمه طلایی

ترجمه حرفه ای تخصصی طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

ترجمه نقره اي

ترجمه برای رشته های تخصصی نقره ای

ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي تا 70% تخصصي. مناسب براي پروژه و پايان نامه، ترجمه با کيفيت خيلي خوب

ترجمه برنز

ترجمه دانشجویی برنز

ترجمه انگليسي به فارسي دانشجويي، ترجمه ارزان با مترجم هاي تازه کار، مناسب براي مطالب عمومي، ترجمه خوب

اگر می‌خواهید ترجمه تخصصی تمام عیاری را تحویل بگیرید و بتوانید آن را با افتخار در معتبرترین ژورنال‌های بین‌الملی منتشر کنید، می‌توانید به تیم ترجمه تخصصی ترنسنت اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند متن تخصصی‌تان مربوط به کدام گرایش از کدام رشته است، در هر صورت، می‌توانید ترجمه آن را، با خیال راحت، به ما بسپارید. در تیم ترجمه تخصصی ترنسنت، مترجمان متخصص رشته‌های مختلف حضور دارند و کارتان را به تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن ترجمه خواهند کرد.

یکی از خدمات ارائه‌شده در شبکه مترجمین ایران ترجمه متون مختلف در زمینه‌های متنوع تخصصی از فرانسه به فارسی و از فارسی به فرانسه است. ترجمه و برگرداندن انواع متون تنها به زبان انگلیسی محدود نمی‌شود، چرا که بسیاری از افراد با توجه به سفرها، تحقیق و جست‌وجو و همچنین علایق شخصی خود به دنبال ترجمه و حتی یادگیری زبان‌های متفاوت و غیرانگلیسی مانند فرانسه هستند.

زبان فرانسوی، ‌زبان مادری ملت فرانسه است. اما صحبت به زبان فرانسه به این کشور محدود نمی‌شود. بخش‌هایی از کشورهای بلژیک و سوئیس به زبان فرانسه تکلم می‌کنند و زبان فرانسه در کشورهای کوچک لوکزامبورگ و موناکو زبان رسمی محسوب می‌گردد با این تفاسیر می‌توانیم به راحتی به اهمیت این زبان پی ببریم.

پرچم کشورهای فرانسه زبان

در ادامه همراه ما باشید تا در مورد فرایند ترجمه به زبان فرانسه، کاربر و هزینه آن بیشتر با شما صحبت کنیم.

فرایند ترجمه فرانسه به چه صورت انجام می‌شود؟

یکی از مهم‌ترین خدماتی که شبکه مترجمین ایران در خصوص ترجمه متن انجام می‌دهد، این است که انواع متن‌های فرانسوی را به زبان فارسی و حتی انگلیسی ترجمه می‌کند. فرایند ترجمه متن‌های فرانسوی همانند خدمات ترجمه متن فارسی است که در ادامه به بررسی جزئی‌تر هر یک از این خدمات خواهیم پرداخت.

ترجمه فرانسه به فارسی

ترجمه فرانسه به فارسی مهم‌ترین و کاربردی‌ترین انواع ترجمه متن به فرانسوی است. این نوع از ترجمه برای آن دسته از عزیزانی که متن‌های زبان‌اصلی دارند به کار می‌آید، چرا که مترجمان شبکه مترجمین ایران باسابقه‌ای درخشان در ترجمۀ متن‌های فرانسوی، توانایی این را دارند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن متن‌های شما را ترجمه کنند.

ترجمه فارسی به فرانسه

ترجمه فارسی به فرانسه از جمله سخت‌ترین انواع ترجمه متن به زبان‌های خاص به‌حساب می‌آید که در شبکه مترجمین ایران به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. شما می‌توانید برای ترجمه فرانسوی مقالات خود جهت چاپ در نشریات فرانسوی‌زبان به ما اعتماد کنید تا با ارائه ترجمه‌ای سلیس و روان سواد و دانش خود را به دنیا نشان دهید.

برج ایفل و پرچم فرانسه

ترجمه متن انگلیسی به فرانسه و فرانسه به انگلیسی

ترجمه متن فرانسوی به زبان انگلیسی یکی از ویژه‌ترین خدماتی است که مترجم‌های شبکه مترجمین ایران به راحتی از پس آن برمی‌آیند. شما می‌توانید برای ترجمه انواع اسناد و مکاتبات اداری خود از فرانسه به انگلیسی و بالعکس خدمات شبکه مترجمین ایران را انتخاب کنید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان متن ترجمه‌شده خود را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

کاربرد ترجمه متن فرانسوی

یکی از مهم‌ترین کاربردهای ترجمه متن فرانسوی به فارسی در ترجمه فیلم به چشم می‌آید. چرا که ترجمه انواع فیلم، ویدئو و حتی پادکست‌های فرانسوی در شبکه مترجمین ایران انجام خواهد شد و مترجمان حرفه‌ای در زمینهٔ ترجمه فیلم و سریال می‌توانند فایل زیرنویس نیز برای ویدئوها آماده کنند.

از دیگر کاربردهای مفید ترجمه فرانسوی به فارسی می‌توان به ترجمه کتاب و متن‌های ادبی و علمی اشاره کرد؛ زیرا شبکه مترجمین ایران می‌تواند جدیدترین کتاب‌ها و متون منتشرشده ادبی و علمی فرانسوی و کتابهای کودکان به فرانسه را در کوتاه‌ترین زمان به بهترین شکل ممکن ترجمه کند.

کتاب‌های فرانسوی کودک

ترجمه متن‌های فرانسوی می‌تواند در حوزه‌های مختلف تجاری و اقتصادی از جمله ترجمه قراردادها، تفاهم‌نامه‌ها، اسناد شرکت‌ها، متن شراکت سازمان‌ها، پیشنهادهای خرید و فروش به صورت مزایده و مناقصه، گزارش‌های حسابداری و صورت‌جلسات باشند، که به راحتی توسط تیم مترجم‌های شبکه مترجمین ایران قابل ترجمه هستند.

همچنین، اگر شما تمایل دارید از محتوای سایت‌های فرانسوی اطلاع پیدا کنید و یا سایت خود را به فرانسوی ترجمه کنید، می‌توانید با سفارش ترجمه سایت محتوای سایت خود را به زبان فرانسوی نیز ارائه کنید.

شبکه مترجمین توانایی ترجمه کامل سایت‌های ایستا و پویا (استاتیک یا داینامیک) را از فرانسه به فارسی و از فارسی به فرانسوی دارد و تضمین می‌کند که مفاهیم پیچیده تجاری و اقتصادی مورد نظر شما، در ترجمه گم‌نشود و به‌درستی انتقال پیدا کند.

ما در بخش‌های تبلیغات و آگهی‌های بازرگانی نیز خدمات ترجمه‌ای ارائه می‌دهیم و قادریم آگهی‌های چاپی یا اینترنتی یا سایر نوشته‌های تبلیغاتی را از فارسی به فرانسه ترجمه کنیم.

همچنین شبکه مترجمین ایران می‌تواند متون صنعتی و فنی موجود، مانند دفترچه‌های راهنما، کاتالوگ‌ها، بروشورها، طرح‌های شماتیک‌ و موارد مشابه را از فرانسه به فارسی و از فارسی به فرانسه ترجمه کند. مترجمان ما به اصطلاحات فنی و صنعتی آشنا هستند و می‌توانند ترجمه‌ فرانسوی روانی به مشتریان ارائه کنند.

کاتالوگ آیفون به زبان فرانسه

هزینه ترجمه متن به زبان فرانسوی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه ترجمه انواع متن به زبان فرانسه با توجه به نوع محتوا (کتاب، مقاله، فیلم و صوت و یا متن) و نوع خدمات انتخابی (سطح کیفی طلایی، نقره‌ای و برنز) متفاوت خواهد بود؛ اما، هزینه ترجمه انواع متن به فرانسوی و یا فارسی به نسبت تعداد کلماتی که دارد محاسبه می‌شود.

در نظر داشته باشید که برای محاسبه قیمت کلی، حتماً بایستی متن در پنل کاربری ارسال شود تا کارشناسان ما بتوانند با بررسی کلی متن هزینه را محاسبه و اطلاع‌رسانی کنند.

اطلاع از قیمت‌های جهانی ترجمه فرانسه در سایت معتبر translated.com

نوع ترجمه قیمت ترجمه فرانسه هر کلمه قیمت ترجمه فرانسه هر صفحه
ترجمه فرانسه به فارسی 1,818 ريال 454,323 ريال
ترجمه فارسی به فرانسه 2,358 ريال 589,263 ريال

زمان ترجمه متن فارسی به فرانسه چقدر زمان می‌برد؟

زمان ترجمه متن به فرانسوی به نسبت حجم محتوا و تعداد صفحات آن متفاوت است؛ مثلاً، اگر بخواهیم 5 صفحه را به‌عنوان حداقل محتوا در نظر بگیریم، زمان تحویل سفارش 4 روز خواهد بود.

در صورتی که قصد دارید اسناد و مدارک خود را به فرانسه ترجمه کنید، می‌توانید به سایت دارالترجمه رسمی فرانسه ساترا مراجعه کنید.

همچنین اگر برای تحویل متن‌های ترجمه‌شده خود عجله دارید، بهترین راه انتخاب خدمات ترجمه فوری است چرا که نیروهای متخصص ما توانایی این را دارند تا متن‌های شما را در نیمی از زمان معمول و به شکل فوری ترجمه کنند. البته لازم است بدانید که هزینه ترجمه فوری فرانسه به نسبت ترجمه در زمان معمولی کمی بیشتر است.

نحوه سفارش ترجمه متن به فرانسه در شبکه مترجمین ایران

برای سفارش خدمات ترجمه متن تنها کافی است وارد پنل کاربری خود شوید و پس از انتخاب نوع خدمات درخواستی و ارسال فایل موردنظر، تکمیل سفارش خود را انجام دهید. شما می‌توانید در صورت نیاز با شماره تماس 45391000 تماس بگیرید تا کارشناسان شبکه مترجمین ایران در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی شما باشند. 

ترجمه کلمات و عبارات روزمره به فرانسه

ترجمه عبارات روزمره فرانسه به فارسی

 

اعداد

بيست

vingt

يک

un, une

سي

trente

دو

deux

چهل

quarante

سه

trios

پنجاه

cinquante

چهار

quatre

شصت

soixante

پنج

cinq

هفتاد

soixante-dix

شش

six

هشتاد

quatre-vingts

هفت

sept

نود

quatre-vingts-dix

هشت

huit

صد

cent

نه

neuf

هزار

mille

ده

dix

 

 

ايام هفته

شنبه

samedi

يک‌شنبه

dimanche

دوشنبه

lundi

سه‌شنبه

mardi

چهارشنبه

mercredi

پنج‌شنبه

jeudi

جمعه

vendredi

 

 

 

 

فصل‌ها

printemps

بهار

été

تابستان

automne

پاييز

hiver

زمستان

 

 

صفت‌ها

sportif

ورزشکار

sympathique

دل‌پسند

courageux

شجاع

lâche

ترسو

amical

دوستانه

froid

غير دوستانه

drôle

بامزه

sérieux

جدي

travailleur

سخت‌کوش

paresseux

تنبل

intéressant

جالب

ennuyeux

خسته کننده

gentil

مهربان

studieux

درس‌خوان

sans préjugés

روشن‌فکر

snob

مغرور

ouvert

خوش‌مشرب

timide

کم‌رو

patient

صبور

impatient

عجول

patriotique

ميهن دوست

stupide

ابله

intelligent

باهوش

naïf

بي‌تجربه

raffiné

پيچيده

faible

ضعيف

fort

قوي

taquin

بازيگوش

 

 

ماه‌های سال

ژانويه

janavier

فوريه

février

مارس

mars

آوريل

Avril

مي (مه)

mai

ژوئن

juin

ژانويه

juillet

اوت (آگوست)

août

سپتامبر

septembre

اکتبر

octobre

نوامبر

novembre

دسامبر

décembre

 

 

کلمات متداول

کتاب

livre

پسر

garçon

گربه

Chat

سگ

chien

خانواده

famille

پدر

pére

دختر

fille

خانه

maison

مادر

Mére

کاغذ

papier

مداد

crayon

مدرسه

coleé

آقا

monsieur

خانم

madame

خواهر

soeur

برادر

frére

 

 

 

اصطلاحات متداول

خدا نگهدار

au revoir

سلام

bonjour

حالت چطوره؟

conmet allez-vous?

خيلي ممنونم

merci beaucoup

آيا فرانسوي بلديد؟

parlez-vous français?

ساعت چنده؟

quelle heure est-il?

اين چيه؟

qu’est-ce que c’est?

لطفا

s’il vous plait

خيلي خوب

tre’s bien

دوستت دارم!

je t’aime

 

 

مشاغل

un acteur
une actrice

بازيگر مرد
بازيگر زن

un(e) artiste

هنرمند

un boulanger
une boulangère

نانوا

un boucher

قصاب

un charpentier

نجار

un caissier
une caissière

صندوق‌دار

un(e) fonctionnaire

کارمند دولت

un chef

آشپز

un(e) dentiste

دندان‌پزشک

un médecin

پزشک

un électricien

سيم‌کش

un(e) employé (e)

مستخدم

un ingénieur

مهندس

un pompier

آتش‌نشان

un avocat
une avocate

وکيل (حقوق‌دان)

une femme de chambre

مستخدمه

un gérant

مدير

un mécanicien

مکانيک

un infirmier
une infirmière

پرستار

un(e) peintre

نقاش

un pharmacien
une pharmacienne

داروساز

un plombier

لوله‌کش

un policier

پليس

un(e) réceptionniste

پذيرش منشي

un(e) secrétaire

منشي

un étudiant
une étudiante

دانش‌آموز

un professeur

معلم

un serveur
une serveuse

کافه‌چي
خانم کافه‌چي

un écrivain

نويسنده


  سوالات متداول

شبکه مترجمین توانایی ترجمه کامل سایت‌های ایستا و پویا (استاتیک یا داینامیک) را از فرانسه به فارسی و از فارسی به فرانسوی دارد و تضمین می‌کند که مفاهیم پیچیده تجاری و اقتصادی مورد نظر شما، در ترجمه گم‌نشود و به‌درستی انتقال پیدا کند.
زبان فرانسوی زبان رسمی ۲۹ کشور است ازجمله فرانسه، قسمتی از کانادا، بلژیک، ساحل عاج، سنگال، کامرون، ماداگاسکار و از نظر تعداد کشورهایی که در آنها این زبان رسمی است در جایگاه دوم قرار دارد.
در زبان فرانسه متن شما به دست مترجمان حرفه‌ای و خبره‌ای ترجمه می‌شود که بیش از 10 سال درزمینهٔ ترجمه سابقه‌ دارند.
به طور میانگین برای ترجمه متون در زبان فرانسه نسبت 1000 کلمه در 24 ساعت در نظر گرفته می‌شود.
در ترجمه غیررسمی فرانسه نیاز به اصل هیچ مدرکی نیست. به راحتی می‌توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش و ترجمه را دانلود کنید.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
متن دیدگاه
CaptchaSecond
 خادم الحسنی  1402/10/20
باسلام، به عنوان مترجم زبان فرانسه برای همکاری با سایت چه کاری باید انجام داد؟
TransnetLogo 1402/10/20

با سلام. در سایت به عنوان مترجم ثبت نام کنید. در آزمون شرکت کنید. بعد از قبولی میتوانید همکاری داشته باشید. با تشکر

« 1 »