ترجمه فوری ، تضمین کیفیت ترجمه فوری

سعی همه ما بر این است که حتی‌الامکان کمترین اختلال را در فعالیتمان داشته باشیم و برای این کار از قبل برنامه‌ریزی می‌کنیم. اما، گاهی اوقات اوضاع بر وفق مراد ما نیست. در نتیجه، ممکن است فعالیت‌ها به دلیل حجم بالا، آغاز پروژه‌ای جدید، یا تغییر استراتژی روی هم انباشته شوند. گاهی اوقات، لازم می‌شود که متون را به صورت فوری ترجمه کنید. اینجاست که برای انجام ترجمه فوری می‌توانید روی کمک شبکه مترجمین ایران حساب کنید.

خصوصیات ترجمه فوری

  • ترجمه فوری در زمانی برابر با نیمی از زمان عادی انجام می شود.
  • قیمت ترجمه دو برابر قیمت ترجمه عادی نیست و با قیمتی کمتر انجام می شود
  • برای کاربرانی که می‌توانند زمانی بیشتر از زمان ترجمه فوری بدهند امکان ثبت ترجمه نیمه فوری فراهم شده است. قیمت ترجمه نیمه فوری ارزانتر از ترجمه فوری است.

ترجمه فوری با بیشترین تعداد مترجم

شبکه مترجمین ایران بیش از 1000 مترجم با سابقه بالای 10 سال در سراسر دنیا دارد که به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند. به عبارت دیگر، ما مترجمانی داریم که به محض اطلاع می‌توانند ترجمه فوری متونتان را انجام بدهند. ما برای بیش از 10 زبان زنده دنیا خدمات ترجمه فوری ارائه می‌کنیم، در نتیجه، مهم نیست که زبان متن شما انگلیسی باشد یا اسپانیایی، چینی، عربی یا روسی.

موسسه تخصصی شبکه مترجمین ایران، که متخصص انجام سفارشهای ترجمه فوری است، به این موضوع واقف است که کیفیت را نباید فدای سرعت ترجمه کرد. فارغ از این که برای انجام سفارش 24 ساعت فرصت داشته باشیم یا 24 روز، به کیفیت تمام ترجمه‌های ارائه شده متعهدیم. شبکه مترجمین در هر صورت می‌تواند سفارش ترجمه فوری شما را با بالاترین کیفیت و در زمان موردنظرتان انجام بدهد.

ممکن است:

  • به متنی نیاز داشته باشید و (صرف‌نظر از حجم آن) بخواهید آن را در عرض کمتر از 24 تا 48 ساعت آن را ترجمه فوری کنید.
  • فقط بخواهید سریعاً از محتوای مطلبی آگاه شوید.
  • به ترجمه خیلی فوری نیاز داشته باشید.
  • از کیفیت ترجمه فوری مطمئن باشید اما، برای کاهش احتمال خطا باز هم بخواهید بازخوانی مجدد انجام شود

شبکه مترجمین در هر صورت می‌تواند سفارش ترجمه فوری شما را با بالاترین کیفیت و در زمان موردنظرتان انجام بدهد.

برچسب ها: ترجمه فوری ترجمه فوری ارزان ترجمه فوری یک روزه

سوالات متداول

برای دریافت ایزو شرکت باید متعهد به حفظ محرمانگی سفارشات، رعایت استانداردهای ترجمه در سطح جهانی ، قابل پیگیری بودن تمامی مراحل سفارش و پیاده‌سازی بهترین روش برای ارتباط مشتری با مترجم باشد.
سرعت انجام کار در ترجمه‌های فوری دو برابر و عملاً زمان سفارش بدون کاهش کیفیت نصف می‌شود. لازم به ذکر است، زمان‌بندی ترجمه توسط یک مترجم مدنظر است و در صورتی که سرعت بیشتری مورد تقاضا باشد می‌توان ترجمه را به شکل تیمی انجام داد.
سفارش‌ها بر اساس تعداد کلمات، زبان مبدا و مقصد ، زمان تحویل سفارش و زمینه سفارش قیمت‌گذاری می‌شود.
برای دریافت راهنمایی می‌توانید با شماره 45391000 بخش فروش تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه GALA

دارنده استاندارد ISO 17100