به اطلاع می‌رسانیم شبکه مترجمین ایران از این پس خدمات ترجمه به زبان‌های رسمی کشورهای پاکستان و افغانستان را تحت پوشش قرار داده است. کاربران گرامی می‌توانند در ثبت سفارش ترجمه هر یک از زوج زبان‌های اردو به فارسی، اردو به انگلیسی، پشتو به انگلیسی، پشتو به فارسی و همچنین دری به انگلیسی را انتخاب کنند.
کاربران گرامی با ترجمه محتوای وب‌سایت یا موارد تبلیغاتی و خدماتی خود به زبان‌های اردو، دری و پشتو می‌توانند بازار خود را به کشورهای همسایه ایران گسترش دهند. شایان ذکر است طبق آخرین آمار جمعیت پاکستان 197 میلیون و جمعیت افغانستان 35 میلیون نفر است. همچنین زبان اردو گستردگی زیادی در کشور هندوستان دارد و جزء زبان‌های رسمی آن کشور است.
در همین رابطه یادآوری می‌شود که شبکه مترجمین ایران از مدتی پیش ارائه خدمات ترجمه به زوج زبان‌های غیر فارسی را راه‌اندازی کرده‌است. از جمله زوج زبان‌های غیر انگلیسی راه‌اندازی شده می‌توان به ترجمه مستقیم کردی به انگلیسی، عربی به انگلیسی و انگلیسی به اسپانیایی اشاره کرد.

آرشیو اخبار ترجمه

ساختار کنترل کیفی شبکه مترجمین علاوه بر سخت گیری در استخدام مترجم، بر اساس نظارت مستمر شکل گرفته است. بر همین اساس تیم کنترل کیفی ما که در دفتر مرکزی مستقر است، کلیه سفارشات ترجمه انجام شده در موسسه را مورد ارزیابی قرار می دهد و در سیستم امتیازی ابداعی شبکه مترجمین، به مترجم امتیاز می دهد.

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه GALA

دارنده استاندارد ISO 17100