به اطلاع می‌رسانیم شبکه مترجمین ایران از این پس خدمات ترجمه به زبان‌های رسمی کشورهای پاکستان و افغانستان را تحت پوشش قرار داده است. کاربران گرامی می‌توانند در ثبت سفارش ترجمه هر یک از زوج زبان‌های اردو به فارسی، اردو به انگلیسی، پشتو به انگلیسی، پشتو به فارسی و همچنین دری به انگلیسی را انتخاب کنند.
کاربران گرامی با ترجمه محتوای وب‌سایت یا موارد تبلیغاتی و خدماتی خود به زبان‌های اردو، دری و پشتو می‌توانند بازار خود را به کشورهای همسایه ایران گسترش دهند. شایان ذکر است طبق آخرین آمار جمعیت پاکستان 197 میلیون و جمعیت افغانستان 35 میلیون نفر است. همچنین زبان اردو گستردگی زیادی در کشور هندوستان دارد و جزء زبان‌های رسمی آن کشور است.
در همین رابطه یادآوری می‌شود که شبکه مترجمین ایران از مدتی پیش ارائه خدمات ترجمه به زوج زبان‌های غیر فارسی را راه‌اندازی کرده‌است. از جمله زوج زبان‌های غیر انگلیسی راه‌اندازی شده می‌توان به ترجمه مستقیم کردی به انگلیسی، عربی به انگلیسی و انگلیسی به اسپانیایی اشاره کرد.

آرشیو اخبار ترجمه

شبکه مترجمین بر اساس شعار" مشتری پادشاه است"، نه تنها سعی در ارائه خدمات تعهد شده به بهترین وجه دارد، بلکه برای پاسخ به درخواست های فراتر از حد تعهد خود نیز، با مشتری نهایت همکاری را می نماید.

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

دارنده استاندارد ISO 17100

دارنده استاندارد ISO 17100

تنها نماینده رسمی SDL Trados در ایران

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه جهانی سازی و بومی سازی GALA

عضو اتحادیه GALA