دومین آزمون جذب مترجم شبکه مترجمین ایران در سال ۹۹ در تاریخ ۲۶ تیر، از ساعت  ۱۰ تا ۱۴:۳۰ به شکل آنلاین برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به همکاری با ما می‌توانند، بعد از پر کردن فرم استخدام مترجم غیرحضوری در وبسایت ترنسنت، آزمون را انتخاب و در آن ثبت‌نام کنند.

آزمون از دو بخش تستی و تشریحی تشکیل شده است. در بخش تستی آزمون، دانش عمومی داوطلبان در زمینه زبان انگلیسی و ویرایش فارسی سنجیده می‌شود. بخش تشریحی آزمون نیز شامل چند متن است که داوطلبان باید، با توجه زوج‌زبان‌های انتخابی‌شان، تعدادی از آن‌ها را طبق دستورالعمل ارائه‌شده ترجمه کنند.

داوطلبان باید توجه داشته باشند، از زمان ورود به آزمون در بازه زمانی مشخص‌شده، فقط سه ساعت زمان دارند تا به سؤال‌ها پاسخ دهند.

با توجه به همه‌گیری کرونا در کشورمان و به منظور حفظ سلامت علاقه‌مندان به همکاری با ما، آزمون‌های جذب مترجم تا اطلاع ثانوی به صورت آنلاین خواهند بود.

آرشیو اخبار ترجمه

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

 
تعهد و تحویل به موقع سفارشات ترجمه برای ما بسیار مهم است. ما می دانیم در ترجمه دقایق و ثانیه ها می تواند سرنوشت ساز باشد. بر همین اساس است که ساختار ما به گونه ای است که ترجمه های تحویلی بطور متوسط در 70% موارد، 20% زودتر از زمان درخواستی مشتری تحویل می شود.

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه GALA

دارنده استاندارد ISO 17100