به اطلاع می‌رسانیم شبکه مترجمین ایران از این پس خدمات ترجمه به زبان‌های رسمی کشورهای پاکستان و افغانستان را تحت پوشش قرار داده است. کاربران گرامی می‌توانند در ثبت سفارش ترجمه هر یک از زوج زبان‌های اردو به فارسی، اردو به انگلیسی، پشتو به انگلیسی، پشتو به فارسی و همچنین دری به انگلیسی را انتخاب کنند.
کاربران گرامی با ترجمه محتوای وب‌سایت یا موارد تبلیغاتی و خدماتی خود به زبان‌های اردو، دری و پشتو می‌توانند بازار خود را به کشورهای همسایه ایران گسترش دهند. شایان ذکر است طبق آخرین آمار جمعیت پاکستان 197 میلیون و جمعیت افغانستان 35 میلیون نفر است. همچنین زبان اردو گستردگی زیادی در کشور هندوستان دارد و جزء زبان‌های رسمی آن کشور است.
در همین رابطه یادآوری می‌شود که شبکه مترجمین ایران از مدتی پیش ارائه خدمات ترجمه به زوج زبان‌های غیر فارسی را راه‌اندازی کرده‌است. از جمله زوج زبان‌های غیر انگلیسی راه‌اندازی شده می‌توان به ترجمه مستقیم کردی به انگلیسی، عربی به انگلیسی و انگلیسی به اسپانیایی اشاره کرد.

آرشیو اخبار ترجمه

تعهد و تحویل به موقع سفارشات ترجمه برای ما بسیار مهم است. ما می دانیم در ترجمه دقایق و ثانیه ها می تواند سرنوشت ساز باشد. بر همین اساس است که ساختار ما به گونه ای است که ترجمه های تحویلی بطور متوسط در 70% موارد، 20% زودتر از زمان درخواستی مشتری تحویل می شود.

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه GALA

دارنده استاندارد ISO 17100