ما مدتی است که صفحه اینستاگرام شبکه مترجمین ایران را با رویکردی مناسب این شبکه اجتماعی به روزسانی می‌کنیم. در این رسانه سعی می‌کنیم مطالب آموزشی، مناسبتی و جذاب منتشر کنیم. مثلاً، همین اواخر جلسه بازدید بازرس ایزو در موسسه برگزار شد که ما آن را در این ویدیو بازنشر کردیم:


یا همین دیروز اصطلاحی که تازگی ها به آن برخورده بودیم را با شما به اشتراک گذاشتیم. همراهان صفحه هم ابراز لطف کردند و پیشنهادهای ترجمه خودشان را در کامنت ها برای ما نوشتند.


معمولا خبرهای مربوط به آزمون استخدام مترجم خودمان را هم در اینستاگرام می‌گذاریم. گاهی اوقات هم تست های نکته دار زبان انگلیسی را کار می کنیم؛ مثلاً این تست نکته دار را بخوانید:


بسیاری از کاربران و مترجمان ترنسنت صفحه ما را دنبال کرده‌اند که از آنها صمیمانه سپاسگزاریم. خوشحال می‌شویم با شما نیز در این صفحه همراه باشیم.


آرشیو اخبار ترجمه

شبکه مترجمین ایران این افتخار را دارد که مجوز های مختلف قانونی را از مراجع ذی صلاح کسب کرده است. برخی از این مجوزهای عبارتند از: دارالترجمه رسمی 210 از قوه قضاییه پروانه کسب فروشگاه اینترنتی به شماره 4332 از صنف فناوران رایانه تهران، نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و ثبت وبسایت در سامانه وزارت ارشاد.

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

دارنده استاندارد ISO 17100

دارنده استاندارد ISO 17100

تنها نماینده رسمی SDL Trados در ایران

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه جهانی سازی و بومی سازی GALA

عضو اتحادیه GALA