شبکه مترجمین ایران نماینده انحصاری فروش و آموزش مترجم‌یار ترادوس استودیو (SDL) در ایران فقط به مدت دور روز نسخه فریلنس و پلاس این نرم‌افزار را با تخفیف ویژه در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. 
لازم به ذکر است با احتساب تخفیف‌های منطقه‌ای مناسب خرید این نرم‌افزار از طریق شبکه مترجمین ایران مقرون‌به‌صرفه‌تر از خود وبگاه شرکت اصلی است.
نرم‌افزار ترادوس استودیو ابزار مترجم‌یاری کامل برای ترجمه، بازخوانی و استفاده از واژگان مطابق با استانداردهای روز دنیاست که موجب افزایش چشگیر کیفیت و نیز سرعت ترجمه می‌شود. 
در نسخه پلاس این نرم‌افزار کلیه امکانات نسخه فریلنس همراه یک لایسنس فعال‌سازی اضافه است که در مجموع قابلیت فعال‌سازی همزمان روی دو رایانه را برای کاربران فراهم می‌سازد. 
8 و 9 مرداد برای کلیه مترجمان می‌توانند با استفاده از 30 درصد تخفیف این نرم‌افزار را خریداری کنند و مترجمان فعال شبکه مترجمین می‌توانند از 50 درصد تخفیف ویژه بهره‌مند شوند. 

جهت مشاهده قیمت و سفارش ترادوس اینجا کلیک کنید.


اگر هنوز ترادوس را نمی‌شناسید، سری به این صفحه بزنید.

آرشیو اخبار ترجمه

ساختار کنترل کیفی شبکه مترجمین علاوه بر سخت گیری در استخدام مترجم، بر اساس نظارت مستمر شکل گرفته است. بر همین اساس تیم کنترل کیفی ما که در دفتر مرکزی مستقر است، کلیه سفارشات ترجمه انجام شده در موسسه را مورد ارزیابی قرار می دهد و در سیستم امتیازی ابداعی شبکه مترجمین، به مترجم امتیاز می دهد.

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه GALA

دارنده استاندارد ISO 17100