ضمن تبریک روز ترجمه به تمامی همکاران و مترجمان گرانقدر به اطلاع می‌رساند، به مناسبت روز ترجمه، ثبت‌نام در آزمون بزرگ جذب مترجم انگلیسی با تخفیف ویژه به مدت محدود در این روز انجام می‌شود. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در آزمون می‌توانند به لینک http://bit.ly/2zF3mBI مراجعه کنند.

 

View this post on Instagram

. به مناسبت روز جهانی ترجمه، متقاضیان شرکت در آزمون شبکه مترجمین ایران می‌توانند با تخفیف ویژه در آزمون ورودی ثبت‌نام فرمایند. این آزمون به صورت «آنلاین» برگزار می‌شود. روز برگزاری آزمون: پنج‌شنبه، 19 مهر 1397 از ساعت ۱۰ تا ۱۴:۳۰ آزمون از دو بخش چهارجوابی و تشریحی تشکیل می‌شود. داوطلبان ابتدا سوال‌های بخش چهارجوابی را پاسخ می‌دهند. سپس، در بخش تشریحی، پاراگراف‌های درنظرگرفته‌شده را ترجمه می‌کنند. حداکثر امتیاز دریافتی در این آزمون ۲۰۰ است، این در حالی است که در آزمون حضوری حداکثر امتیاز دریافتی ۵۰۰ است. برای ثبت‌نام، می‌توانید به قسمت بیو بروید و روی تبِ استخدام مترجم کلیک کنید. . #شبکه_مترجمین_ایران @transnet.ir #ساترا #ترجمه_مدارک #استخدام #روز_جهانی_ترجمه

A post shared by ترجمه تخصصی | دارالترجمه رسمی (@transnet.ir) on

آرشیو اخبار ترجمه

ساختار کنترل کیفی شبکه مترجمین علاوه بر سخت گیری در استخدام مترجم، بر اساس نظارت مستمر شکل گرفته است. بر همین اساس تیم کنترل کیفی ما که در دفتر مرکزی مستقر است، کلیه سفارشات ترجمه انجام شده در موسسه را مورد ارزیابی قرار می دهد و در سیستم امتیازی ابداعی شبکه مترجمین، به مترجم امتیاز می دهد.

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

عضو اتحادیه صنعت زبان اروپا

دارنده استاندارد ISO 17100

دارنده استاندارد ISO 17100

تنها نماینده رسمی SDL Trados در ایران

نماینده رسمی SDL Trados

عضو اتحادیه جهانی سازی و بومی سازی GALA

عضو اتحادیه GALA